yleensä runkkareita, runkkaushommissa. Säälittävää ja ällöttävää touhua.
Kyttäävät muita, joko miehiä tai naisia tai jopa molempia saadakseen
sperman lentämään. Varokaa! joukossa on myös paljon homopedofiileja!
Kyttäävät muita, joko miehiä tai naisia tai jopa molempia saadakseen
sperman lentämään. Varokaa! joukossa on myös paljon homopedofiileja!
Vastaukset 9
Vanhimmat
http://www.youtube.com/watch?v=hUULxqEXSG8
vaan kuunnellaan, samalla kun käsi käy.
Tämä on tosirunkkarin lempimusaa.
hah, näin on :D
silloin kun minä haluan runkata autolla ajaessani,teen sen niin että tavallinen pulliainen ei sitä edes huomaa. pelkääjän penkin lasken kokonaan taakse,ajan bensa-asemalle. menen ensin pelaamaan hedelmäpelejä,painelen lujaa nappuloita seisovalla kullillani,haen kahvin ja lusikan asemasta käytän taas kulliani. lähden normaalisti ulos kiinnittämättä edelleenkään muiden huomiota. avaan pelkääjän puoleisen oven riisun housuni asetan ne penkille,menen makaamaan niiden päälle kulli lerpahtaneena,ja alan jyystää sepalus kohtaa niin maan perusteellisesti.
Mutta entäs jos auto hajoo keskelle korpea outoon paikkaan?
Onko pakko ruveta heti runkkaamaan vai saako ensin soittaa Tiepalveluun?
Entä jos ei silloin edes halua runkata?
Olen huomannut ,kun haen vaimoani töistä ja odottelen häntä autossani, niin moni ohikulkeva nainen suhtautuu jotenkin epäluuloisesti minuun istuessani yksin autossa. Sen näkee jotenkin heidän olemuksestaan. Jotkut jopa siirtyvät kadun toiselle puolelle kävelemään.
Tämä siis Helsingin keskustassa iltapaivän päättyessä. Arkisin.
Ehkä vain tunnen aiheetonta syyllisyyttä vai voiko niin monella naisella olla niin vaikeaa nykyisessä elämänmenossa urbaanissa kaupunkiyhteisössä ?
Epäluulosta voi kasvaa todellinen ongelma. Korvien väliin.
Enkä nyt tarkoittanut itseäni.
naiset ovat neuroottisia myös muualla, esim. bussissa katsovat hermostuneen oloisina muka ulos vaikka itse asiassa tsekkaavat ikkunasta, mitä takanaolija tekee. Hah, eikö sitä saa enää edes istua naisen takana, ilman, että luullaan miehen tekevän jotain.
Mites jos pysähdyn pitkällä matkalla kuselle niin onkos sillonkin pakko runkata samalla vai saako jatkaa matkaa ja runkata vaikka kotona sitten vasta ?
Mites tämä protokolla nyt menee ... Koskeeko tuo vaan nuita sukkahousumiehiä vai ?
itseasiassa nämä autoilijat saattavat olla eksyksissä ja odottavat että joku tulisi paikalle jolta saisi kysyä neuvoa,katsokaa tämä filmin pätkä niin tulette huomaamaan saman kuin minä
http://xhamster.com/movies/1099096/rus_public_masturb_car_flash_watching_girl_57_nv.html
Älä hyvä mies kyttää runkkareita, jos se tuo sulle pahan mielen. Ehkä olet kuitenkin vaan nössö ja et uskalla mennä ja tarttua kyrpäään vaikka mieli tekis...Häpeä kaappihomo.