Kumman komistuksen ottaisitte mukaan autiolle Saarelle?
Misterin (ja ferrarin) vai Tauskin (ja autotune-playback-koneen)?
Misteri voisi viihdyttää ajamalla saaressa ferraria ja mister onkin kokenut aution saaren, sillä hän oli ylivoimainen uros Saari-realityssä.
Tauski voisi sen sijaan laittaa playbäkin päälle ja laittaa autotune lauluun, ja näin hurmata, ja tanssittaa ympäri saarta. Ja loppuillasta viimeinen hidas vie jalat alta, toki.
Itse valitsen Mr. Lotharin, sillä hän on komea ja ehta viihdemies, ja extremestä on myös hyötyä autiolla saarella, mm. tulennielentä ja benji-hyppäys.
Kumpi lähtisi teidän matkaanne?
Kumpi mukaan autiolle saarelle - Lothar vai Tauski?
8
90
Vastaukset
- lottis löysämuna
up
- ottaisin miehen!
Ottaisin Mr. Lotharin.
Perustelut:
Hänellä on survivolisti kokemusta ja hän todennäköisesti toisi ruuan pöytään, eli metsästäisi ja kalastaisi ja rakentaisi meille yhteisen majan. Minä taas voisin olla vastuussa ruuanlaitosta ja vaatteiden parsimisesta ja jos jälkikasvua siunaantuisi niin olisin hyvä äiti meidän pikku raskalille.
http://www.youtube.com/watch?v=fuA55wlgTek- rtregffdgdf
Kuolisit parissa päivässä kun Lothar ottaisi yli annostuksen bensaa tai kun se pistäsi vaan pumppua ja unohtaisi juoda tai sitten joku gorilla ottaisi sen nartukseen.
- rehellinen vastaus
UISIN POIS HENKENI KAUPALLA!!!
Siinä on kaksi viimeistä miestä, mihin ikinä koskisin! - hmnhbgfhgff
Minä antasin Lotharille kanisterin bensaa ja sitten kun se esittelis tulitemppujaan se käristäis itsensä..saisin valmiiksi grillattua ruokaa ainakin pariksi viikoksi.
- hgfhh
Lotharin kaltaisessa luikussa ei ole paljon syötävää lihaa..luuta ja nahkaa..
- toisensa syöjät
- Om om nom nom
Minä ottasin Lotharin mukaan ja pakottaisin sen pukeutumaan peruukkiin ja mekkoon ja antasin sille joka yö sellasta kyytiä että!!!!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.2812926Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka522313Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3481997- 1151733
Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois1081675Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2121375- 661317
- 681253
- 581232
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl771181