Gallup: oletko saanut kiinni

Kun olet tänne Suomi24 / Suhteet palstoille kirjoittanut, niin oletko saanut kiinni sen tietyn ihmisen, jota olet kaivannut, ikävöinyt, ihastunut, rakastunut?
12262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Tietysti!

Äänestä
  • tiesitkö että hän lukee näitä ja siksi osasit tänne kirjoittaa?
    Laitoitko viesteihisi nimiä?

    Äänestä

  • ihme? kirjoitti:

    tiesitkö että hän lukee näitä ja siksi osasit tänne kirjoittaa?
    Laitoitko viesteihisi nimiä?

    Samanhenkiset löytävät helposti toisensa. Nimiä en käyttänyt, vaan tarpeeksi tarkoilla tunnisteilla viesti osuu vain sille ainoalle.

    Äänestä

  • M kirjoitti:

    Samanhenkiset löytävät helposti toisensa. Nimiä en käyttänyt, vaan tarpeeksi tarkoilla tunnisteilla viesti osuu vain sille ainoalle.

    Niinhän sinä luulet. Oikeasti kuka sattuu lukee, kuka sattuu "tunnistaa" ja sinä samoin.

    Äänestä

En saanut kiinni, juoksi niin lujaa :-p

Äänestä

Olen ja en :/

Äänestä

Hei idiootit olen todella netti viisas ja tajuan tästä ihmeellisestä internetin ulottovuudesta enämmän kuin te. Kyllä olen netti viisas ja osaan trollata vitun idari pedot et pää kii i can handle it

Äänestä

Enpä ole saannu,taitaa olla vain trollipeikkonen kyseessä.Ehkäpä hän IRL uskaltaa pihahtaa,jos on ollut täällä,tai antaa minulle salaa pienen lappusen käteen,että hei olin se minä kuka siellä sapotoi muita.Voin sitte polttaa sen lapun saunan pesässä.

Äänestä

no nyt sain jos olet se J jota kaipaan

Äänestä
  • todistapa.
    Oliko J:llä jokin "lempinimi", entäs sulla?

    Äänestä

En usko. Mutta en enää aio häiritä tosielämän puolella. Hänellä on parempi olla ilman minua ja hän taitaa vihata. Lopettelen tässä palstailuakin, palaa rauha maahan ja jää aikaa muuhun. Ehkä olen tavoittanut täällä jotain itsestäni. Sen pimeän puolen, mutta myös ihmisen, joka tietää toimineensa holtittomasti ja näkee toimintansa uudessa valossa. On aika parantua, puolin ja toisin.

Äänestä
  • Mistäs tiedät vihaako? En usko, että vihaa, jos sulla on positiivisia tunteita häntä kohtaan ja holtittomuutesi syynä on jokin ymmärrettävä syy. Esim epäusko tai jotain muuta kuin että "halusin loukata sua niin perk..." tai "halusin nähdä sun kärsivän".

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


J40+ kirjoitti:

Kun olet tänne Suomi24 / Suhteet palstoille kirjoittanut, niin oletko saanut kiinni sen tietyn ihmisen, jota olet kaivannut, ikävöinyt, ihastunut, rakastunut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu