miten näet kevään ja tapahtumia ,paulalle?
kerro kerro ....keskiyö
3
70
Vastaukset
- Palava pensas
Raamattu, seurakunta ja rukous.
- paula pyytää keskiyö
keskiyö voisitko vastata.en usko uskovaisiin enkä pakkopaapatuksiin.jeejsustelijat pysykäät muualla
Hei
kerro kerro kuvastin, ken on maassa malttamattomin.
unohdetaan aika, mitä ei oikeasti ole edes olemassakaan. ja katsotaan mitä voisi näkyä tai tuntua.
näen vanhan ompelukoneen, mikä kerää pölyä turhana. se liittyy sinun menneisyyteesi. tämä on kuvainnollista, mutta sen ympärillä kasvaa vihreä köynnös, mikä nostaa päätään ja pyrkii ylöspäin.
sitten on televisio, mikä taitaa kaapata suuren osan ajasta ja ideoista. antaisit pölyn laskeutua sen päälle ja ottaa töpselin pois seinästä.
sillä sinulla olisi paljonkin tekemistä, jotakin keittiöön liittyvää.
oli mikä oli, näen sinut keittiössä ja sinä hääräät makupaloja suurelle porukalle. ehkä kysymyksessä on läksiäiset tai jotkin tupaantuliaiset, ei kuitenkaan syntymäpäivät eikä sukujuhlat.
vahvimmin näen muutoksen näiden juhlien jälkeen. joko asunnon muutoksen, tai sitten läksiäiset. sinulle on tulossa suurempi muutos elämääsi.
t. Keskiyö
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1952043
- 1331138
- 1131063
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa21805- 58796
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34721ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42628Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175574Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45538- 9522