...se tarkoittaa että olen kirjoittanut sinulle jokaisen viestin turhaan. Mieti asiaa minun näkökulmastani. Olisit voinut kertoa asiasta aikaisemmin.
Olen epäillyt asiaa pidemmän aikaa ja nyt sain vahvistuksen toisesta tekstistä.
Mikset kertonut aikaisemmin? Olisin jättänyt sinut jo aiemmin rauhaan.
Minulle läsnäolo elämässä on maailman tärkein asia. Jos se ei toteudu, poistun iäksi. Näin se vaan on.
Jos et halua tavata
6
286
Vastaukset
- kenen läsnäolo?
Kysy livenä hyvä ihminen!
- .------------------.
Samaa mieltä.
- Onko tämä vitsi?
Puhut tapaamisesta anonyymillä palstalla? Ja olet päätellyt toisen ajatuksia toisesta viestistä? Mun tekee suorastaan pahaan tää älyttömyys. Miksi et soita, siis puhelimella näpyttelet hänen numeronsa ja aukaiset ne sulkeutuneet äänihuulet ja puhut oikealle ihmiselle. Mutta ethän sitä tee, koska tämä on vain huvitusta. Sairasta sellaista.
- no, toimintaa nyt:)
Juu.. ei näin. Eihän täällä kukaan voi tietää kuka ja ketä, missä ja milloin. Kysy ja sano ihan selkeästi niin, että hän tietää kuka pyytää tapaamaan - ja ketä:)
- SairastaJengiä
Sairasta.........
Jengi sekoaa totaalisti täällä palstalla kun kuvittelee voivansa keskustella juuri hänen kanssaan kun saa vastauksen ihan keltä tuntemattomalta tahansa joka vähänkään vastaa viestiin itse toivomallaan tavalla.
Aivan totaali sekoa.
Säkään aloittaja et varmaan ole lähettänyt yhtäkään viestiä irl tai ottanut siihen tyyppiin oikeasti yhteyttä vaan kuvittelet palstailusi perusteella ton kaiken.
Sano että oon väärässä ja et oo niin sekaisin. - Taaahdoooon...
leikisti olla sinun, enkä kyllä oikeesti rakastaaa, kanssas leikisti kokea kaiken, joka ollut on unelmaaa-aa...lallallaaaa.Kai ymmärrät mitä tämä palstakirjoittelu tarkoittaa? minä olen sen huomannut, se on just tätä.Jos ei mitään yhteyksiä muuta kuin täällä, tai vastausta muihin yhteydenottokapistuksiin tuolla irl. jota myös elämäksi kutsutaan, vaihda tyyliä tai lyyliä.Jos kiinnostusta oikeesti on, siihen riittää vaikka tekstiviesti jossa on pelkkä...öh tuota...joo.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021062- 64891
- 65819
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658