Lothar-Suuret puheet olemattomat teot

Bööööööööö Buuuuu

Kun katsoo mitä Lothar on saavuttanut muka keskustelupalstojen mukaan ja mitä se on oikeasti saavuttanut aika iso ero. Suurin teko miehellä oli että pisti Parviaisen vaimoa ja oli hetken lööpeissä.Ei mitään muita meriittejä miehellä. joskus nettiin lataa jonkun köykäisen ja surkean kotivideon ja mainostaa itseään täällä. Luulisi että olisi mies jo päässyt julkkikseksi ja olisi siihen mutta kun ei ole päässyt. Naurettavimmat väitteet on nämä japanin ja jenkkien menestykset jotka ovat ihan valhetta.Lothar on vain suuri tähti Suomi24 palstalla ja sekin vain siksi että yksi ja sama ihminen jaksaa mainostaa sitä..

19

207

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Niinpä niin..

      Pienellä miehellä pienet puheet:)

    • Köykäinen on...

      No eipä ihmetytä. Vai voisiko joku kertoa, miten pornolla voisi jotakin suuria tehdä.
      Äijä parka täysin tyhjän päällä. Joitain naurettavia videon pätkiä netissä, joita katsoo silmät ymmyrkäisinä murrosikäiset pojankoltiaiset masturboidessaan.
      Säälittävä hyypiö. Menisi oikeisiin töihin, niin joutuisi ottamaan itsestään mittaa. Mukoma mulkunheiluttaja, hyi hitto, kaikkea skeidaa se maa päällään kantaa.

    • dfdsfsff

      ja helvetti että se on strippariksi vielä niin ruma

    • Vihiä medialle??!!

      Niinpä niin.Täällä jaksaa Mr.Lothar itseään kehua ja mainostella "bisneksiään"
      mukamas nais fanien nimimerkeillä yms.Nimimerkit Tyyliin-tyttö baarin puolelta,Kuuma kesä kissa,Kyltymätön fani jne..Muita samankaltaisia nimimerkkejä käyttäen ja kirjoitukset tosiaan tätä luokkaa Tyyliin.-On se komia,Naisten mies,Oikea adonis jne..Tästä voi vihasta jollekin juorulehdelle tai muulle vastaavalle medialle miten Viskari mainostaa luvatta bisnekisiään täällä' suomi24-palstalla ja kehuu itseään juuri "fanien" nimissä.Sama kirjotus asu/bisnesten mainostaminen/Saman kaltaiset nimimerkit/jalustalle nostaminen-paljastavat,että ahkera kirjoittelija juorut palstalla suomi24:ssa on Anssi poika.Ihmettelen suuresti,että ylläpito ei tee asialle mitään ja kuitenkin heidän mukaansa jotka suomi24 palstoilla ahkeraan käyvät niin ovat huomioineet,että tää viskarin käytös on jatkunu tähän malliin jo ihan vuosia.

    • ukjhkjhk

      Muidenkin keskustelupalstojen ihmiset huomasivat saman että taitaa itse ukko mainostaa itseään..

    • Kokki-Hojo

      Oi Lothar, saanhan hamuta nahkaista nuudeliasi huulillani. Se puhdistaa kätevästi myös hampaanvälit.

    • Niinpä niin

      Käypäs lukemassa Mr Lotharin kotisivuilta osio jossa kerrotaan mitä juttuja ja missä medioissa hänestä on ollut niin tajuat että kundi on kerennyt tekemään vaikka mitä.

      • rtryteyy

        Kuten ollut seiskan ristikossa:D Äijä yrittää jokaiseen kiissanristiäiseen..ei pääs oikeiden julkkisten kemuihin..


    • btroit89

      "Käypäs lukemassa Mr Lotharin kotisivuilta osio jossa kerrotaan mitä juttuja ja missä medioissa hänestä on ollut niin tajuat että kundi on kerennyt tekemään vaikka mitä."

      Hehe. Lothar on pelastanut maailman:)

    • U.I.K..U.I.I.I.KXD

      U.R.O.S ....O.N......T.Ä.Ä.L.L.Ä.....T.Ä.N.Ä.Ä.N..... H.U.U.T.A.K.A.A....U.R.O.S.....XD


      OON KUULLUT HUHUU, ET DISTURBED JA SEN KALJU VOKALISTI OLISIVAT TOSI FANEJAXD

    • fghjhfhhgh

      Lotharissa ei ole muuta suurta kun sen puheet!!

    • Hi baby

      Googlasin ja kyllä nyt näkemys on sellainen että miehessä on näkö ja kokoa ja varsin monilahjakaskin on en käy nyt sitten inttämään tuosta maallisesta mammonasta jos alla on ferrari joita jenkeissä saa tonnilla tai asuntona perintömiestalo kukin taaplaa tyylillään mutta vaatimattomuus on kaunista

      Yhden clibin noista nk elokuvista näin ja vakuutuin oli priimatavaraa

    • Köh köh köh1

      Hi baby..sinä se jaksat mainostaa Lotharia:) Ruma jannu ja vielä laiha ei lihaksikas ollenkaan..ai sinusta huonosti kuvatut kotivideot on priimaa?Lotharin kotivideot ei ole vakuuttaneet ketään..Lahjoja Lotharilta löytyy korkeintaan jouluna jos silloinkaan..ei osaa tanssia tai oikein mitään..lahjaton..

    • fdgfgcfg

      Kai sen pitää pitää kovaa ääntä kun ei ole saavuttanut mitään vaikka niin esittää..

    • Kokki-Hojo

      On se joskus Taika-Jimin kengät kiillottanut. Tosin huonosti.

    • Hmm hmm hmmm

      Ettei ole kiillottanut nuppia?

    • lottis löysämuna

      up

    • fg<sdg

      Sehä on saavuttanut vaikka mitä! Kuten suomen noloin mies tittelin ja vuoden naurunaihe tittelin!!f

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      171
      1437
    2. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      41
      1029
    3. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      38
      725
    4. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      14
      650
    5. Sama ransetti taas!

      Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver
      Hyrynsalmi
      21
      640
    6. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      37
      637
    7. Miksi Lapset kiusaa yöllä

      Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä
      Kauhava
      28
      632
    8. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      46
      607
    9. Ajatteletko ollenkaan minua

      Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott
      Ikävä
      30
      577
    10. Viimeinen lankafest

      Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .
      Puolanka
      17
      573
    Aihe