Kutkuttavan ihastuksen tunteen vatsanpohjassa on saannut aikaan komea pitkä O-mies. Osaatko kertoa hänestä enemmän? Voisiko tästä tulla jotain pysyvää?
Kissalepakko
perhosia vatsassa
2
215
Vastaukset
tulee suht pitkä suhde sinun mitta puun mukaan ja kaikki ainekset on oikeaankin mut valinat päätää miten menee. olette juuri vasta tuttustumasa ja rakentamassa luotamusta toimi rehelisesti niin uskon et kaikki menee siten kun sydämesi toivoo.
rauhalinen mies on ja huomaavainen mutta kokenut kovia.- perhosia vatsassa
Suht pitkä? eli näet meille lapsia?
Hän on todellakin rauhallisen ja erittäinen huomaavaisen käsityksen hänestä olen saannut, vaikka kuten sanoit ollaan vasta tutustumassa.
Toivon kovasti ,että tämä kehittyisi pysyväksi :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2654650Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1333019Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit442847Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k232230Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?761781Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1061644Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281511- 591400
- 951272
- 471159