Tänään taitaa

olla se toinen vuorossa.
8106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Vapaa päivä on, huomenna sitten taas

Äänestä
  • Stalkkeri

    Äänestä

  • stalkkaatsä kirjoitti:

    Stalkkeri

    En, mutta haluisin jutella sun miehen kanssa en sinun kanssa. Miehelläsi ja minulla on näet salasuhde ja ajateltiin kertoa se sinulle tänään.

    Äänestä

No, elämä jatkuu, ei se maailma siihen yhteen päivään kaadu =)

Äänestä

Miten käytät tietokonetta ja vaihdat vaippasi kun kätesi on halvaantunut?

Äänestä
  • Juu, ei ole nyt kyse sun miehestäsi =)

    Äänestä

Stalkkeri.

Äänestä

Tyyppi sättäilee ilmeisesti Kupittaan sairaalasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vapaa päivä kirjoitti:

olla se toinen vuorossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu