pilattiin tuolla sörsseliosuudella. Viikon mittaan tuota ruokaohjelmaa tulee jo muutenkin yli tarpeen, ainakin hyvän matkaa yli sata - uusintana valtaosa ja uusinnan uusinnan uusintana.
Olisi voitu pitää huvila ja huussi ihan huvila ja huussiohjelmana ja puutarhaohjelmat puutarhaohjelmana. Alkaa nyppiä kun ei kaapelista enää muuta tule kuin tuota sörsselisähellystä.
Mökin omistajia kiinnostaa enemmän materiaalit joita käytetään, hinnaty, mistä saa ja työtavat, ei pätkääkään tuo keittiöpuoli.
Aiemmin katsoin kaikki jaksot, myös uusinnat - nyt en enää katso ollenkaan. Viime kaudella katsoin kai yhden ja lopetin siihen koska olen lopen kyllästynyt ruokaohjelmiin. Tänä vuonna ei siis tarvitse vaivautua katsomaan ensimmäistäkään..
huvila ja huussikin
ei huvila ja soosi
1
122
Vastaukset
- menkää asiaan!
Samaa mieltä monesta asiasta.
Olen juuri neljättä päivää mökillä ja eilen ajattelin katsoa H&H:n josko saisi jotain vinkkejä....
Se oli ensimmäinen ja viimeinen yritys katsoa - lopetin kesken, koska tämähän on näköjään pilattu vielä pahemmaksi kuin viime kesänä.
Kunpa Mikko tulisi ohjelmaan takaisin - ja ehdottomasti ilman kokkeja!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 406973
- 323938
- 453320
- 402929
- 172706
- 372238
- 162186
- 412133
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons482067- 392010