Robert Pattinson on minun mielestäni...

RobertForMe

....maailman ihanin mies.

No siis voin sanoa Robert Pattinsonista ensinäkin nämä pienenä stalkkarina että hän on oikea herrasmies, hauska, romanttinen, mielestäni komein mies, huolehtiva, ihana, kaunis ja hyväntahtoinen ja kaikkia niitä asioita joita arvostan esim lojaalijuutta jota häneltä löytyy, eikä hän rehentele millään ellei sitten vitsillä. Hän on erinomainen näyttelijä ja rehellinen. Hieman ujo, eikä välitä rahasta ja maineesta. Tekisi mitä vain rakkaansa vuokseen ja jopa kuolisi hänen puolestaan. Ei ole itserakas, eikä liian itsekriittinen. Ei laiskanluikku eikä ilkeä kellekkään ja on musiikillinen. Eläinystävällinen, tunteellinen, hienovarainen, rakastava (omistaa lemmikin Bear koiran) ei mikää röntystelijäkään, eikä mikään hipsteri tai sellainen.
Hän on mielestäni täydellinen, mutta se on vain minun mielipiteeni ja toivon että Kristen pitää Robertista hyvää huolta ja on yhtä hyvä Robertille, koska hän on vain tarvittava ja niin hyvä mies.

En tarkoita että kaikkien pitäisi katsoa Robertia ihanana jne, mutta ajatelkaa häntä myös toiseltakin kantilta, kuin vain jonain Twilight teini tähdeltä. Hän osaa näytellä ja hyvinkin, katsokaa vaikka hänen toiset elokuvansa. Hänellä myös löytyy hieno ääni on musiikillinen (soittaa kitaraa ja pianoa taidokkaasti).

Hän on kaunis, hän on rehellinen, hänellä on myös kaunis personaallisuus ja kaikki muut ihanat asiat.

Kuva ja video:

http://www.youtube.com/watch?v=NOUrKIQSVLk

http://wallpaper4me.com/images/wallpapers/robertpattinson-773127.jpeg

http://imstars.aufeminin.com/stars/fan/robert-pattinson/robert-pattinson-20081117-472351.jpg

http://images.paraorkut.com/img/pics/images/t/twilights_robert_pattinson-12196.png

http://www.google.fi/imgres?q=robert pattinson&start=371&hl=fi&client=firefox-a&sa=X&rls=org.mozilla:fi:official&biw=1280&bih=539&tbm=isch&prmd=imvnsol&tbnid=hbV5CNxYUlpzvM:&imgrefurl=http://hollywooddame.com/2009/11/11/robert-pattinsons-ideal-girlfriend/robert-pattinson-in-bed-1/&docid=qjosHWs2dZyZjM&imgurl=http://hollywooddame.com/wp-content/uploads/2009/11/robert-pattinson-in-bed-1.jpg&w=460&h=580&ei=oqaaT-qtO4al4gSq8u2BDw&zoom=1&iact=hc&vpx=622&vpy=4&dur=1859&hovh=252&hovw=200&tx=146&ty=81&sig=104130993783558661856&page=19&tbnh=147&tbnw=117&ndsp=19&ved=1t:429,r:9,s:371,i:206

http://tonicgossip.com/wp-content/robert-pattinson2.jpg

http://3.bp.blogspot.com/_-d8qrJ_LdpQ/TK9GL6XaJHI/AAAAAAAAAew/xUN2CuvRqEw/s1600/creepyrobkristen.jpg

http://media.photobucket.com/image/robert pattinson paparazzi photos/thewordcheese/5dbaf26f.png

http://4.bp.blogspot.com/-LcfmZiRS-kU/TtBvK0RjboI/AAAAAAAABEs/VyRpykkVrBE/s1600/RobertPattinsonKristenS03.jpg


PS: Hänestä saa hyviä kuvia, mutta klikkaa vaan kaikki niin näät mitä tarkoitan XD

7

359

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • RobertForMe
      • RobertForMe

      • RobertForMe
        RobertForMe kirjoitti:

        Katso myös tämä video! http://www.youtube.com/watch?v=VdOe3K8C2dA&feature=related

        Aivan ihana biisikin siinä.

        Pieni juttu vielä teille että jos ajattelette että hän oikeesti ajattelee koko ajan itseään ja ulkonäköään siitä että jsokus siis vetään kätensä hiuksiensa läpi on sen takia, koska silloin kun häntä hermostuttaa jne niin hän tekee niin, joten... eipä siinä sitten, että hän ei ole mikään itsekehuinen ja sellainen.


      • ihatepattinson
        RobertForMe kirjoitti:

        Pieni juttu vielä teille että jos ajattelette että hän oikeesti ajattelee koko ajan itseään ja ulkonäköään siitä että jsokus siis vetään kätensä hiuksiensa läpi on sen takia, koska silloin kun häntä hermostuttaa jne niin hän tekee niin, joten... eipä siinä sitten, että hän ei ole mikään itsekehuinen ja sellainen.

        ROBERT PAATINSON ON ÄLLÖTTÖVÄ JA RUMA SEKÄ PILAA EDWAD CULLENIN ROOLIN!!!


    • PinkPoint

      No jokaisella oma mielipiteensä, mutta sitä ei niin suorasukaisesti tarvitse näyttää. Voi olla hellävairainen, koska joku saattaa olla toista mieltä.

      • ihatepattinson

        Loukkaantukoon, pattinson on ruma ja ei siitä miksikään muutu x(


    • Aivan!

      Niin se on ihana!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      128
      11168
    2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      156
      10334
    3. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      26
      8040
    4. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      196
      6572
    5. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      53
      5671
    6. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      73
      5081
    7. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      151
      4424
    8. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      25
      4246
    9. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      71
      4079
    10. Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"

      Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris
      Maailman menoa
      134
      3637
    Aihe