Myllyssä pyörii

Myllys pyörii sellanen Jätkä/mies kenellä on kauhean kokonen Pullistus farkuissa?? onko muita ketkä huomannut sen??
5195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Joo, se soittaa eräässä turkulaisessa hevibändissä. Taitaa olla kurkku teipattuna.

Äänestä

Vai Pullistus....

Äänestä

Se oli matkapuhelin.

Äänestä

Se olen minä. Kuinka niin?

Äänestä

Pois koneelta pennut ja leikkikää legoilla!Jos osaatte niistä mitään rakentaa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hämmentynyt nainen kirjoitti:

Myllys pyörii sellanen Jätkä/mies kenellä on kauhean kokonen Pullistus farkuissa?? onko muita ketkä huomannut sen??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu