Miten mun tulisi ajatella?HYvän ystävän (miehen) vaimosta....
Eli kun olemme kolmestaan, hän heittää läppää, puhuu normaalisti ja on ns. kanssakäymisissä mun kanssa.
Mutta kun sen mies ( joka on siis kaverini) ei ole paikalla, hän on hyvin virallinen ja minusta jopa tuntuu että tunteeko hän minua vaiko ei...en saaa hänestä selvää, mistä tämä voi johtua?
nimim. epätietoinen
MItä teen?? Onko se ihastunut vai?
3
534
Vastaukset 3
- e5y7jr6ku
Olet itse ihastunut tuohon naiseen ja haet hänestä tietoisesti ihastumisen merkkejä.
Arvaappa vain kuinka yleistä tuo on :)
Se että hän on HYVÄN kaverisi vaimo (??) pitäisi laittaa sinulle heti pillit pussiin. - Ihan normia tuo
Jotkut ihmiset toimii vain niin että ne tarvitsevat jonkunlaisen "moottorin" eli tässä tapauksessa miehensä että voi ns. heittää läppää. Omassakin kaveripiirissä on monia sellaisia ihmisiä jotka esim. parhaan kaverin ollessa läsnä ovat suuna ja päänä. Mutta sitten jos se kaveri lähtee käymään jossain tai ei ole paikalla, he ovat melko hiljaisia.
- man man in hell
Kuormasta ei syödä ja kavereiden puolisot jätetään rauhaan..tai muuten on nokka kipee..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 811324
- 721194
- 791051
- 95889
Jasmin vauhdissa
Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois257827- 49767
- 29759
- 55693
- 72669
- 44612