Maskun kalustetalo

kaasuuntunut

olisko jollain tietoa että joko Maskun Kalustetalossa on kaasumyynti alkanut? Ja hintakin kiinnostaisi. Viime vuonna oli ainakin 16.90 e 11kg täyttö.

4

1418

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • eipä taida

      kävin eilen maskussa ostamassa sohva kalusteen ja eipä ollut kaasua. masku on huonekalu liike eikä mikään kaasu liike. agasta Turusta saa kaasua.

    • minä en tiedä
      • Nyt olis,

        Kalustetalon johtajalle valmis Parkki Humppilassa. Asiakkaita mukavasti ja valmiit tilat, Iittala-Hackmanni kuulemma myy koko paikan. Ainoa talo, josta on tullut tuottoa, sillä on elätetty sivussa oleva Nuutajärvi ja Iittala. Humppila olis kultakaivos asiansa osaavalle yrittäjälle. Ja tämä edellinen ravintola-yrittäjä, suureellisesti siirtymässä sivuun. Ei muuta, kun Onnittelut sinulle, joka sen saat.


    • Anonyymi

      Masku myy lastulevyä sohvia.yli 4000e hintasta. Eikä mainitse ostaessa mitään lastulevystä.
      Hirveä kitkerä haju

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut

      Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/
      Ikävä
      213
      1752
    2. Miettimisen aihetta.

      Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.
      Ikävä
      141
      1465
    3. Sun ja kaivattusi

      ikäero? Kumpi vanhempi, m vai n?
      Ikävä
      76
      1313
    4. Mitkä on 3 viimeistä sanaa

      sun ja kaivattusi viesteilyssä? Ensin sun, sitten kaivatun?
      Ikävä
      54
      1183
    5. Kai sä näät

      Ku sua katson et olen aika rakastunut. Rakkaus ei vain ole aina niin yksinkertaista
      Ikävä
      74
      1085
    6. Kesän odotuksia hyrynsalmella

      Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla
      Hyrynsalmi
      8
      1072
    7. Mikä on ollut

      Epämiellyttävin hetki sinun ja kaivattusi romanssissa?
      Ikävä
      109
      1009
    8. Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle

      Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva
      Ikävä
      55
      980
    9. Just nyt mä

      En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman
      Ikävä
      53
      880
    10. Piristä mua ystävä

      Hyvä💫...
      Ikävä
      82
      850
    Aihe