päivän täydellä teholla loppuun!
t. duunari joka maksaa palkkanne ;D
t. duunari joka maksaa palkkanne ;D
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
No et sä kyl mun liksaa ainaskaa maksa :)
Millä tavalla sä maksat mun liksan;) ?
duunarit maksavat toimistorottien ja kopiomonistajien palkan, se on TOTUUS jonka kaikki tietävät. :)
Ehkä ne toimistorotat on se palkkansa ansainneet, päntänneet teidänkin edestä =) Silloin kun duunari lähtee aurinkoon ja baanalle niin toimistorotta istuu vaan kotona yksin ja pänttää =)
mitään tee.. Kaksi sähköpostia päivässä, onneksi ovat alemmin palkattuja meidän töissä. Se on oikein tyhjästä työstä ei tarvitsisi maksaa mitään, suojatyöpaikkoja!
Ootko kade tai jotain ? Miten tää liitty ikävöintiin ?
Katsos kun mitä korkeammin koulutettu, niin sitä vähemmän joutuu tekemään töissä. Se työ kun on tehty siellä opiskelussa, paahdettu ja päntätty vuosia samaan aikaan kun duunarit vaan dokaa ja on terassilla ja lisääntyy.
eli elät toisten siivellä!
Taidat puhua itsestäsi ? Vissiin ikävöit jotain toimistorottaa, kun noin ketutus on päällä ?
kyllä se kessuttelu ja kaljan dokaaminenkin yhteiskunnalle maksaa. Sekä mielenterveysongelmat.
sinusta! En ikävöi! :D
Hullu saa olla mut ei tyhmä niinku sinä.
huuleen, ja baanalle, pumpuliperseet! ;D
Sä mitää töitä tee käsi paketissa.....
http://www.youtube.com/watch?v=IM-ci373TIo&feature=related
huomenna pakettiin, tänään en jaksa enään lähteä kipsattavaksi, sitäpaitsi nautin jo pari saunaolutta, omaa kipulääkettä.
Good for you...
käännetään voimaksi! :D