Rupikonna etsii vaimoa

Haluisiko kukaan naisista pussailla tämmöisen kosteassa viihtyvän konnan kanssa?
282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Riippuu konnasta jos konna on itse ronkeli ja itsepäinen niin moniko jaksaa rinnalla.

Ulkonäkö ei niinkään vaikuta vaan luonne.Rikollisuus kyllä kertoo ihmisen laadusta.

Äänestä

Kyl on yks konna kateissa. Ei ole mun lätäkössä näkyny, vielä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


groaak kirjoitti:

Haluisiko kukaan naisista pussailla tämmöisen kosteassa viihtyvän konnan kanssa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu