Perseitten alamäki alkanut

Pers Reikä

Kannatus laskenut 10 % muutamassa kuukaudessa.
Onko kaljupäät lyöneet perseensä penkkiin?
On sahan poikakin mennyt hiljaiseksi ;D

11

283

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • IKL Vilppulantakama

      Kyllä tässä hiljaista on ollut kun ovelta ei ole kuulunut kop kop kop kop. Jokos taas Mäntän sossudemarit eli piilokommunistit käyvät sinivuokoille itkeen, voi kun olisivat käyneet 1918 ilmoittautumassa vapaaehtoisesti.

      Kuinka näin Wappuna työväki marssi paikallisen edustajan takana, meinaan Rönnin? Oliko oikein moottorimarssi, esiteltiinkö AKT kalustoa. Tiedättekö mikä on Mäntän AKT osaton lipun tunnus? Se on nyrkki, loka-auto ja viikset

    • Kopkopkop

      Perseitten kannatus laskenut jo 14 %.
      Hyvä että ihmiset viimein heräävät.
      Taitaa Vilppulan yrittäjäkin olla vihdoin ymmärtänyt tukkia turpansa vai onko jo ovelta kuulunut kopkopkop? :DDD

      • 33553ygt

        .


      • Ронни Supporter

        Манта demareitten поддержка упала до 14%.
        Хорошо для людей, чтобы, наконец, проснуться.
        Я думаю, Mänttä работник, наконец, понял turpansa блока или уже у двери принадлежал kopkopkop? Я не понимаю, зачем разрушать наши piilokommunistien хорошая идея социального баланса распределения, в основном грузовики и шоколадная конфета. Товарищ Социалистической подразделения.

        Вот Коп коп коп услышав голос ее вашей мафии?


    • Viiiksi

      Kopotikopotikop ja hevoset laukkaa....
      PiiloPerseet ovat palanneet takaisin äsdeepeehen ja sekös Vilppulan yrittäjää vituutttaaaaa.....:DDD

    • kuusinen otto-ville

      Voi sua sossujen sanansaattaja.....olen kade sinulle.....

    • Viiiksi

      Nyt voi sanoo että oikeesti on perse ruvella vai pitäskö sanoo että perseet olalla :DDD

    • jorid93
      • Kunnallisneuvos Sdp

        Ilo huomata että mänttäläinen sossu lukee suomenmaata.....


    • n 9854 vm

      Onkos muuten kannatus jo alle 10 prossaa?
      Taitaapi olla!!!

      • Määrä vai laatu?

        Mää oon lammas ja haluan olla laumassa mukana. Mää mihin sää määt, mää tuun mukkaan ettei iso paha susi tuu. Onko toi alle 10% Paavo Väyrysen kannatusluku?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      160
      4663
    2. Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!

      Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville
      Suomalaiset julkkikset
      74
      4451
    3. Muistan vuosikymmenten takaa

      Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.
      Ikävä
      14
      3556
    4. Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?

      Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -
      Maailman menoa
      135
      3171
    5. Voiko kaivattu olla liian vanha?

      Tai muuten huonokuntoinen...
      Ikävä
      191
      2889
    6. Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?

      Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa
      Työpaikat
      40
      1845
    7. Missä näit viimeksi kaivattusi?

      Menikö kohtaaminen hyvin vai ujousko esti lähestymästä?
      Ikävä
      74
      1604
    8. Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?

      SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka
      Maailman menoa
      61
      1526
    9. Jos mies oikeasti haluaa sinut

      Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois
      Ikävä
      121
      1301
    10. IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...

      71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih
      Terveys
      19
      1212
    Aihe