Millaisia keskustalaiset ovat?

Minkälaisia keskustan kannattajat ovat näin hieman kärjistettynä? Joku on haukkunut, että konservatisteja, maalaisia ja uskovaisia ja muutenkin vanhanaikaisia.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tiedän ainakin sen että keskustalaiset eivät ole parhaita. Parhaita ovat yleensä vihreät ja joskus myös kokoomuslaiset!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pupu jaakko kirjoitti:

Minkälaisia keskustan kannattajat ovat näin hieman kärjistettynä? Joku on haukkunut, että konservatisteja, maalaisia ja uskovaisia ja muutenkin vanhanaikaisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu