Auttaisitteko tässä.
http://keskustelu.suomi24.fi/node/10627266
Lastensuojelu(lleko) asiaa?
Avuton äitipuoli
3
283
Vastaukset
- Me lapset
Mieluiten lastensuojeluvirastolle. Tuli ihan paha olo kun luki tota. lapsen ei pitäisi koskaan kokea tommoista. (Tiedän sen, koska itse olen lapsi).
Aika hävytöntä heittää oma lapsensa johonki kenkä kaappiin. Ei tuo ole normaalia. En ole varma, mutta eikö tää asia mitä toi sen äiti tekee sille lapselle oo rikos? Tuohan on pahoinpitelyä... Vai? - Avuton äitipuoli
Minunkin mielestä ihan rikollista toimintaa äidin puolelta ;/ Tiistaina lastensuojeluhenkilön kanssa keskusteluaika. Toivottavasti osaavat auttaa!
- Me lapset
Toivottavasti... Hyvää vointia lapselle :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 192341
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs561874- 1781523
- 821503
- 231500
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli3121452Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti1011071Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä631037Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää341005- 349894