hämeenkyrö,10 532 asukkaan tuppukylä

on hauska olla turisti omassa kotikylässään- mitä sanotte, tai mieltä olette näistä virolaisista tai muun maan kansallisuuksista jotka ovat tänne vaeltaneet. ainoat hyvät ovat pizzapaikan pitäjät mukavaa sakkia
5224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tervetuloa vaan kaikki ihmiset..ei venäläiset.. saadaan vähän uutta verta tähänkin tuppukylään..mieluimmin mustaihoisia komeita uroita .

Äänestä

Kerrankin saadaan ehkä kunnon munaa, mikä on harvinaista täkäläisiltä saada.

Äänestä
  • ...poika pien ...

    Äänestä

  • Olet kuitenkin kirjoitti:

    ...poika pien ...

    Kuka on toisin väittänytkään, silti munasta tykkään.

    Äänestä

munaa munaa.. voi jösses sentää. eikö teilä niistä muuta irtoa. menkää piiloon

Äänestä

Kommentoi aloitusta


K-06 kirjoitti:

on hauska olla turisti omassa kotikylässään- mitä sanotte, tai mieltä olette näistä virolaisista tai muun maan kansallisuuksista jotka ovat tänne vaeltaneet. ainoat hyvät ovat pizzapaikan pitäjät mukavaa sakkia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu