Onko tähän probleemaan mitään konstia? Ei siinä muuten mitään, koirathan kyllä haukkuu, mutta kun meinaa oma keskittyminen ajamiseen herpaantua ja välillä ei ole taetta, että koira pysyy omalla paikallaan..
Koira haukkuu autosta ihan KAIKILLE
huono kuski
1
151
Vastaukset
- Jämtlanderi
Koiran turvavyö? Auto häkki?
Ja yksinkertaista, otat jonkun autoon kaveriksi komentamaan koiraa ja korjaamaan väärää käytöstä ja mars autolla ajamaan! Kärsivällisyyttä ja johdon mukaisuutta nii kylläö se oppii.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614368KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1483139Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo472458Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?482370- 982025
- 241883
- 301606
- 231602
- 1531445
- 341233