kENELTÄ MISSILTÄ SAA 700 EUROLLA

sANOKAA HETI
7540
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Pitää olla sentteri, niin saa ilmasex.

Äänestä

maila käteen niin saat ilmatteeks...
äs ässältä

Äänestä

EIM KENELTÄKÄÄN

Äänestä

Sara Siepiltä. Ei tarvitse maksaa puoltakaan tuosta avausviestin summasta.

Äänestä

Sieppi antaa kaikille, jos sanoo olevansa hokimies ;)

Äänestä

sieppi ...antaa ilmaiseksi maila pojalle..

Äänestä

Vuoden 1957 Miss Yyterin ensimmäiseltä perintöprinsessalta.

Huom! Ota Nivea-purkki mukaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uJO ISÄNTÄ 3000HA kirjoitti:

sANOKAA HETI

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu