Onko pakko aina mennä tyrkylle jokapaikkaan ja jokaiselle? Kuka enään kehtaa alkaa seurustelemaan akan kanssa joka on aina lehtien kannessa jonkun uuden "ystävänsä" kanssa,
eikö se ole jo ollut useamman jääkiekkoilijan kanssa baarissa.
voiko tuota ottaa enään vakavasti?
eikö se ole jo ollut useamman jääkiekkoilijan kanssa baarissa.
voiko tuota ottaa enään vakavasti?
Vastaukset 19
Vanhimmat
onks tää Granlundin heila??
Granlund ei ole saanut IKINÄ! Liekö tuolla munaa ja tajuaako pimpin päälle? Osaahan se pelata SM-sarjaa, mutta NHL ei niillä raameillä skulaa.
Hieno kirjoitus, "Kyllä siihen työmies tar"!
Pistit sitten kaikkesi peliin ja tulos on loistava.
Koko vähälahjainen sukusi on ylpeä saavutuksestasi.
Viimeisin niistä,Ilmaveivi pyöritellyt mailaansa useassa oululaisessa mississä
tunnut olevan aika utelias!
Kyllä en Saaraa hoksaa, mutta Sara Siepin kyllä :) Sarahan vaikuttaa oikeinkin kivalta ja nätiltä nuorelta neidolta...
Niin mutta kun se ei ole penaalin terävin kynä
Joo, tuntuu kyllä olevan aina siellä missä julkisuudenhenkilöitä. Kannattaa olla tarkkana että ei tule mitään tyrkky-julkisuuskuvaa joka hyvin helposti syntyy.
Sitten siitä on hyvin vaikea päästä eroon. Ja hankala on tummoista Tuksu tyyppistä miestennielijää viedä vanhemmille näytille. eli ei enään vaimomatertiaali.
Seurustella sen kanssa voi, mutta ei enään viedä naimisiin, siihen valitaan puhtaat naapurintytöt.
Tää muija kuuluu tiettyyn kategoriaan nimeltä "täysi nolla ilman ukkoa".
Oulun seudun Sinkut facebookissa.
http://www.facebook.com/groups/305298649550821/
hyvä ehdokas Suomen turhinjulkkis 2012, alkaa olemaan samaa sarjaa kun Tuksu ja jotkut salarakkaat, vielä kun saa Ilen lähettämään itselleen muutaman tekstarin niin homma on selvä. harmi vain kun oli nuorempanan ihan fiksu tyttö, mutta nyt tosiaan ryvettynyt erinlaisten julkkisihmisten yhdenyön-suhde hässäkässä.
Kateelliset akat täällä mollaa Saaraa. Voihan Venäjä kun se harmittaa kun joku menestyy ja on näkösällä mediassa!
Niin missä menestyy? Suomen kauneimman kruun sai kun valituksi tullut luopui. Eikä näytä tuo älytön perässä juokseminen ja kiekkoilijoiden vonkaaminenkaan oikein onnistuvan:)
http://www.seiska.fi/seiskatv/_a391704/sara sieppi teki kaikkensa mikke ei huolinut/
Ei se nyt niin kauhea tyrkky ole! BU HAAA, HAAAHAAAA ! No, eipä niin ole!
Granlund on penikka! Ei osaa pelata. Ihan kusipää!
Sueppi sais miehenkin eikä se siitä höröhuulesta ole kiinnostunut.
Onhan se niistä Granlundin rahoista kiinnostunut tuo Sieppi. Luuli ilmeisesti pääsevänsä kanadan poikien vaimoksi mutta kelpasi vain "lomaromanssiksi" kanadan pojille. Nyt sitten yritti päästä ilmaveivin mukaan mutta ilmaveivi oli löytänyt jo vähemmän käytetyn naisen illaksi.
Granlund onnistui ilmaveivissä ja sitä nyt hehkutetaan. Tajuaakohan tuo edes pillunpäälle mitään? Ei siitä jääkiekkoilijaa tule kuin kotimaan areenoille.
Sikkekin Siepille kelpaa kuka vaan kuka on statukseltaan jääkiekkoilija.
Viddu miten pinnallista. Munan sille vois työntää suuhun ja joka asennossa pipariin, mutta ei siitä vaimoa ottaisi, kun on ihan thhjä pää, eli kun korvaan valolla laittaa, niin toisesta korvasta näkyy valokeila.
Voi vittu teidän alkeellisten älykääpiöiden kanssa... -.-
Kirjoitukseni perustuu siihen premissiin, että sukupuolesi sattuisi jostain kumman syystä olemaan uros. Mutta, jos sattuisitkin todellakin olemaan naaraspuolinen Homo sapiensin edustaja, niin silloin voin kyllä ilman muuta raapustella sinulle ihan ikioman valaistuskirjoituksen.
Eli siis eräs tietty mies "saa" paljon "sitä" --------> ja tämän seurauksena hän on hyväksytty, jopa jumaloitu hahmo joissakin piireissä, figuuri, joka on saavuttanut naturalistisen päämääränsä varsin nuorena; hieman valehdellen tähän voisi lisätä, että ei muuta kuin hautaan vain (mitä luultavimmin kristillisin menoin) [missä vitussa se sarkasmimerkki olikaan]. Eli "heidän" mielestään olisi sis hyvä, jos tällaisia "kohtaamisia" tapahtuisi ylipäätään enemmänkin. :-@ ?!?!?
Mutta samalla, ainakin näin antropologiset tutkimukseni osoittavat, he haukkuvat tähän kyseiseen prosessiin huolettomasti osallistuvia "kevytkenkäisiä" naaraspuolisia immeisiä "huoriksi" tai muiksi vulgaarien ja kehittymättömien mieliensä koko arsenaalin voimalla.
Tässä kohtaa voisi joku edes jokseenkin älykäs urospuolinen henkilö esittää, että vapaan naisseksuaalisen käyttäytymisen vapautuminen hyödyttäisi myös niitä "halukkaita" uroksia, jotka rakentavat identiteettiään penetroitujen pillujen lukumäärän ja itsetunnon kohoamisen korrelaation kautta. Eikö totta!?!?
Mies!, mieti tätä: Haluaisitko sinä enemmän pillua? Nimitätkö "helposti" seksuaaliseen kanssakäymiseen heittäytyviä naisinehmoja "huoriksi".
Ei se mitään, olet ilmeisestikin vain yksinkertainen, ei sen pahempaa. Huomaatko, mitä hallaa sinä teet noilla lausunnoillasi meille miehille ( näin ohimennen: sinä olet myös joukon "miehet" alkio)
Ja te naiset: ei, ei, ei... onko teillä niin vimmattu kilpailuhimo, että te olette valmiita haukkumaan muita naisia esim. "huoriksi" pelkästään sen takia, että he ovat ns. alentaneet coitussekvenssionsa kynnyksen ns. markkinahintaan? Makea nauru teille, typerät akat! ;-D
Toisin sanoen: te, ylenkorkiat "matriarkat", yritätte muka suojella naisia miehiltä, mutta se, mitä te tosiasiassa saatte aikaan, on, että te idiootit vain heikennätte oman sukupuolenne asemaa. Toivottavasti joku älykkäämpi naaras perii Teiltä teidän valtanne.
Toivottavasti ei kuitenkaan liian älykäs?!? HAHHAHHAHAHAHAHAHAHAAA!!! ;-D
T: Reksa, idiooteille nareskeleva tyhjännauraja(kin) [ nauran rohkeasti jopa ns. "toisen sukupuolelen" idiooteille, vaikka puolustaisinkin heidän etujaan] X=Y| ?
P.S.
Suosittelen muuten teille kaikille lämpimästi tätä alla olevaa sivustoa:
www.kolttonen.fi
P.P.S Tä on myös aivan loistava sivusto uskossa oleville, jotka osaa englantia:
http://skepticsannotatedbible.com/