MERSEETES PENTS

PERSEELLEEN LENS HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
12270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Tämä on se sama tyyppi ilmeisesti Audi osastolta joka häiriköi muillakin sivuilla,no kevät on tietyille samoin kuin syksy vaikeaa aikaa.

Äänestä
  • Ei tämä tyyppi ole mistään audi osastolta ole, enemmin jostain suljetulta osastolta mielisairaalasta. Keväisin kun mielisairaaloissa alkaa hoitajien loma paineet sieltä kotiutetaan kaikenlaista porukkaa, aloittajan kirjoitus on siitä hyvä osoitus, ei muuta kun hyvää tulevaa kesää mertsu miehille.

    Äänestä

VANHA VITSI.
OSTA SINÄKIN MERSU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Kova kohtalo olla YRJÖNÄ VAUtsi

Äänestä

1960-luvulla mersua mainostettiin iskulauseella 'Johtotähti kaikilla teillä'.

Kouvolasta itään sijaitsevan Utin kohdalla on päätiessä pitkä, ehkä neljän kilometrin pituinen suora. Tie on sen kohdalla levennetty, ja kerrotaan, että kyseessä on Utissa sijaitsevan lennoston varalaskupaikka. Eräänä kesänä 1960-luvun loppupuolella oli suoran puoleenväliin jätetty upouusi mersu. Se oli paksun pölyn peitossa, ja sen takaikkunan pölykerrokseen oli joku kirjoittanut sormellaan: "Tähän sammui johtotähti, kävelemään jätkä lähti."

Jokainen kesälomalle lähtenyt autoilija hiljensi mersun kohdalla niin paljon, että ehti lukemaan tekstin. Internetiä ei silloin vielä ollut, mutta viesti levisi nopeasti läpi koko Suomen. Mersun maahantuojan olisi varmaankin kannattanut käydä kuskaamassa kaara pois, mutta tällaista aloitekykyä ei siltä löytynyt.

Äänestä

Tottahan se vaan on. Mersut on perseestä.

Äänestä

Tämä idiootti on taas päässyt Niuvanniemestä lomalle ja jostain saanut tietokoneen käyttöönsä. Luulee olevansa kovastikkin fiksu. On pahasti jälkeenjäänyt.

Äänestä
  • Muistakaa syvaita!!! Sillä näistä juuri kasvaa tällaisia Hyvinkään tyyppejä!!!!!?????

    Äänestä

Nostatusta

Äänestä

MERSU ON HYVÄ AUTO HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Äänestä

nostatusta

Äänestä

Paska mikä paska koko turkkilainen mannelavetti

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA kirjoitti:

PERSEELLEEN LENS HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu