missä naiset?

Ovatko kaikki täällä keskustelevat miehiä? Siltä vaikuttaa juttujen ja kiinnostuksen kohteiden perusteella. Hauskahan niitä on lukea, mutta ette te miehet oikein osaa fiilistellä, vaikka on niinkin ihanasta asiasta kuin purjehduksesta, puhe!
1149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hyvää, sanoi mustapartainen mies, päivää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pisara kirjoitti:

Ovatko kaikki täällä keskustelevat miehiä? Siltä vaikuttaa juttujen ja kiinnostuksen kohteiden perusteella. Hauskahan niitä on lukea, mutta ette te miehet oikein osaa fiilistellä, vaikka on niinkin ihanasta asiasta kuin purjehduksesta, puhe!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu