Mikä on hyvä media player musiikin toistoon?

Itse käytän WMP11 koska: Kevyt, nopea ja helppo käyttöinen.
483
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

vlc, bs player tai winamp

Äänestä

Jos kevyttä nopeaa ja helppokäyttöistä haet niin VLC sillä katsoo myös videot.

VLC löytyy jokatoisesta koneesta, by the way.

Äänestä

Itse käytän musiikin ja elokuvien toistoon VLC 2.0.1 ohjelmaa. Suosittelen!

Äänestä

Itunes on hyvä, kuvakkeet, kansiot, kevyt ja kaunis.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dseaaefaefdae kirjoitti:

Itse käytän WMP11 koska: Kevyt, nopea ja helppo käyttöinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu