Olisiko kellään kokemuksia jakaa Marina Grand Beach Hotellista ja miksei muutenkin kultahietikosta :) Lähtö olis 26.5 ja innolla odotan ;)
Marina Grand Beach Hotelli
9
879
Vastaukset
- 16 kertaa käynyt
siellä on aika kuollutta tohon aikaan,siirtäkää lomaa parilla vk:lla ainaskin, n. 1/3 ihmisiä vewrrattuna juhannusviikosta aina elokuun loppuun asti. Iso osa hotlista kiinni,ja kolta tuntuu yksin käppäillä kadulla eikä edes lämmintä tarpeeksi, mutta itse hotelli hyvällä paikalla ja maineessa.
- Pian menossa
Kerrotko sitten jotain kokemuksiasi ko hotellista ja muutenkin Kultahietikosta, kun olet palaillut reissusta? Toivottavasti oli antoisa lomareissu! :) Lämmintä ainakin taisi riittää?
- auringonlasku
Nii onko kokemuksia kyseisestä hotellista? Ja miten on touko-kesäkuun vaihde, oliko jo paikat auki ja jo rantakeli?
- näin on
huono aika lähteä ja kelit ei vielä tarpeeksi lämpimiä eli siirtäkää ainakin kuukaudella lomaa. Olen ollut ko. aikana k-hietikolla ja tulette pettymään kun tyhjähköä ja n.kolmanneshotlistakin on kiinni. neuvo:siirtäkää lomaa!
- pallo1
Anne: onko kokemuksia Kristal-hotellista, jossa olit viime kesänä?
- 1+13
No minulta on viime kesäkuulta. Siisti, hyvä hotelli. Allas riittävän iso ja allasalue. Aurinkopetejä oli mukavasti, mutta tuli usein varattua pyyhkeellä parhaimmat paikat aamiaiselle mennessä ( joo tiedän, ei ole reilua). Ruoka oli ihan hyvää ja monipuolista. Alkoholissa ei säästetty. Esim. rommi oli hyvää. Joku drinkkilista oli, missä oli muutamia vaihtoehtoja, joka sisältyi all inclusiveen. Palvelu oli ystävällistä. Huoneet oli ihan perushuoneita, siivouksessa ei moitittavaa. Ilmainen netti toimi aulassa, joskin oli aika hidas. Tänää juuri itseasiassa tilasin aurinkomatkoilta matkan sinne 27.6 ( 3 hlöä hintaan 493lärvi) :)
- etelään
Onko kokemuksia tältä vuodelta. Me ollaan lähdössä 8.8 kyseiseen hotelliin. Saako allas baarista all inclusive juomia ?
- vfuii
etelään kirjoitti:
Onko kokemuksia tältä vuodelta. Me ollaan lähdössä 8.8 kyseiseen hotelliin. Saako allas baarista all inclusive juomia ?
Allas baarista ,Mezzane baarista ja Piano baarista ainakin saa . Hotellin all inclusive drinkit ovat Fruit Bunch , Cuba Libre , Gin Fizz ja Sex on the beach ,jos juo drinkkejä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va1433129- 81727
Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?2221384Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J701201- 441181
- 371051
Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va381032Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke133987- 47964
Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.38918