Marina Grand Beach Hotelli

Davido

Olisiko kellään kokemuksia jakaa Marina Grand Beach Hotellista ja miksei muutenkin kultahietikosta :) Lähtö olis 26.5 ja innolla odotan ;)

9

966

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 16 kertaa käynyt

      siellä on aika kuollutta tohon aikaan,siirtäkää lomaa parilla vk:lla ainaskin, n. 1/3 ihmisiä vewrrattuna juhannusviikosta aina elokuun loppuun asti. Iso osa hotlista kiinni,ja kolta tuntuu yksin käppäillä kadulla eikä edes lämmintä tarpeeksi, mutta itse hotelli hyvällä paikalla ja maineessa.

    • Pian menossa

      Kerrotko sitten jotain kokemuksiasi ko hotellista ja muutenkin Kultahietikosta, kun olet palaillut reissusta? Toivottavasti oli antoisa lomareissu! :) Lämmintä ainakin taisi riittää?

    • auringonlasku

      Nii onko kokemuksia kyseisestä hotellista? Ja miten on touko-kesäkuun vaihde, oliko jo paikat auki ja jo rantakeli?

    • näin on

      huono aika lähteä ja kelit ei vielä tarpeeksi lämpimiä eli siirtäkää ainakin kuukaudella lomaa. Olen ollut ko. aikana k-hietikolla ja tulette pettymään kun tyhjähköä ja n.kolmanneshotlistakin on kiinni. neuvo:siirtäkää lomaa!

    • pallo1

      Anne: onko kokemuksia Kristal-hotellista, jossa olit viime kesänä?

    • 1+13

      No minulta on viime kesäkuulta. Siisti, hyvä hotelli. Allas riittävän iso ja allasalue. Aurinkopetejä oli mukavasti, mutta tuli usein varattua pyyhkeellä parhaimmat paikat aamiaiselle mennessä ( joo tiedän, ei ole reilua). Ruoka oli ihan hyvää ja monipuolista. Alkoholissa ei säästetty. Esim. rommi oli hyvää. Joku drinkkilista oli, missä oli muutamia vaihtoehtoja, joka sisältyi all inclusiveen. Palvelu oli ystävällistä. Huoneet oli ihan perushuoneita, siivouksessa ei moitittavaa. Ilmainen netti toimi aulassa, joskin oli aika hidas. Tänää juuri itseasiassa tilasin aurinkomatkoilta matkan sinne 27.6 ( 3 hlöä hintaan 493lärvi) :)

      • etelään

        Onko kokemuksia tältä vuodelta. Me ollaan lähdössä 8.8 kyseiseen hotelliin. Saako allas baarista all inclusive juomia ?


      • vfuii
        etelään kirjoitti:

        Onko kokemuksia tältä vuodelta. Me ollaan lähdössä 8.8 kyseiseen hotelliin. Saako allas baarista all inclusive juomia ?

        Allas baarista ,Mezzane baarista ja Piano baarista ainakin saa . Hotellin all inclusive drinkit ovat Fruit Bunch , Cuba Libre , Gin Fizz ja Sex on the beach ,jos juo drinkkejä.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      115
      2971
    2. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      29
      1351
    3. Kultasi eka kirjain? Kuka haluaa

      A haluaa J
      Ikävä
      103
      1217
    4. Kristillinen kaste annetaa upotuskasteena

      Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen mikve-kasteeseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali vertas
      Kaste
      162
      1017
    5. Koko kansan kaste Punaisen meren ylityksen aikana

      Koko Israelin 2,5 milj.kansa sai kasteen ja Pyhän Hengen lahjan ylittäessän Punaisen meren. 1.Kor.10 1 Sillä minä en ta
      Kaste
      366
      997
    6. Empaattisuus ja suoruus.

      Tässä tullut noita pehmeitä asioita pohdittua, mutta toisaalta olen myös yksinkertainen mies. Pidän suoruudestakin. Mi
      Sinkut
      133
      968
    7. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      56
      865
    8. Sä saat mut tuntemaan

      Jotain sellaista mitä ei saisi tuntea mutta må en mahda tälle mitään. Mulla on ikävä niitä meidän katseita ja sitä tunne
      Ikävä
      22
      693
    9. Ehkä vähän

      Rakastunut sinuun
      Ikävä
      40
      688
    10. Tunnettujen vanhempien lapset, tv-sarja

      Tunnettujen vanhempien lapset saa tv-sarjan. Juurihan yksi heistä oli MTV:ssä 6.5.26 kertomassa ettei halua julkisuutta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      110
      642
    Aihe