Miksi muuten

plussailette noita turhia lässytyksiä? Tai miinustatte todenmukaisia?
Ok, onhan tämä vain palsta mutta ne hattarat on mielikuvituksessa.
381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

koska totuus sattuu.

Äänestä

hehehhe, mua suorastaan naurattaa tuo tuomarointi, mä en ite plussaa tai miinusta ketään . enkä mä todellakaan kirjoittele tänne laskeakseni arvosanoja

Äänestä

Ikävä palsta perustuu itsepetokseen. Omin kaikki kivat viestit ja ilkeistä (rehellisistä) vedän herneen syvälle nenään. Näin voin mukavasti kusettaa itseäni ja roikkua täällä ikuisesti. Mikä ihana elämä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


skeptikko kirjoitti:

plussailette noita turhia lässytyksiä? Tai miinustatte todenmukaisia?
Ok, onhan tämä vain palsta mutta ne hattarat on mielikuvituksessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu