Miksei naiset halua työntää sormea tai jotain muuta esinettä miehen peppuun panon aikana?? Se tuntuu aivan taivaalliselta!! Muutenkin anaalialueen hyväily kiihottaa valtavasti! Naiset, kommentoikaa!
Sormi peppuun
peppuhyväilyä...
101210
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Mä oon mies mut nyt tässä silti röyhkeästi kommentoin.
Se tuntuu hyvältä kun siinä on g-piste eli kyrpää alkaa siellä kehon sisällä. Se voi myös olla alistuminen.
Aika moni mies vähän säikähtää, jos ilman lupaa aluetta lähestyy.
Oikeastaan kukaan ei sitä halua/kehtaa pyytää.
Usein kysynkin itse, tai "hiljalleen" lähestyn :)
Varmaan siksi, koska ne ei oo homoja kuten sinä...
Meillä ainakin tykkää molemmat. Ainoa "ongelma" mulla naisena on se, että kiihotun "liikaa" siitä ja tulen lähes heti. Mulle usein riittäisi vaan yksi orgasmi, mutta näin tulee usein monta. Näin tapahtuu usein kun asentona 69.
Kyl mä haluan. Sormettaa ja nuolla miehen peppua. Tekeehän mieski sen mulle. Eikä mitään homoa. Vaan ihanaa ja tosi kiihottavaa....:)
Jos joku nainen haluaa mun persettä nuolla niin antaa palaa. mut se on sen asia jos hän siitä tykkää. Peukkuja ei kuitenkaan mun perseeseen pukata. Itse kyllä voin pukata vaikka kaksikin, siis naisen anaaliin. mut mä oon mies ja minä olen se joka tulen naiseen, ei nainen tule minuun.
Täytyy kyllä muutenkin todeta,e ttä aika sairasta tää nykyaiajn seksi, itsekkin olen joutunut todella erikoisten pyyntöjen kohteeksi. Kuten nainen on pyytänyt, että kusen hänen anaaliin tai laukean hänen kasvoille. Huh aika roisia menoa.
Joo, en minä suhun edes koskisi. Edes peukulla. Oot kyl "vähän" tiukkapipo. Ja eihän se oo sulta pois mitä toiset tekee. Antaa ihmisten nauttia. Ja jos kumpikin tykkää niin mitä pahaa ...?
mister thompson..taitaa olla miss tumppu.ukko..unelmiaan kirjoittelee totena tänne ;-)
Varmaankin jokin esto, samasta syystä, kun mieheni työnsi sormensa nuolemisen aikana peppuuni ja menin jälkeenpäin sanomaan, ettei tuntunut hyvältä.
Tosiasiassa sain elämäni voimakkaimman ja nautinnollisimman orgasmin ja nyt ei sitten työnnä.
Eiköhän yleensäkin kannata pyytää sitä, mitä toivoo, ettei jää ilman:)) ...eikä kukaan ole ajatustenlukija.