pelkään etten saa ikinä ensisuudelmaa :(

garagee24

Oikeesti :( oon 18 ja en oo rakastunut kehenkään koska en tunne ketään kiinostavia tyyppejä paitsi yhen mutta siihen ei syistä ole mahiksia ja asian olen jo unohtanut, suuteleminen on ihanan houkuttelevaa ja olisi kiva kokea se jonkun kanssa kenestä oikeesti tykkää mut vittu kun en ikinä saa tai edes löydä ketään!

9

505

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ToinenOnneton

      Ymmärrän huolesi. Itsellä on 20 mittarissa, eikä elämäni naista ole löytynyt.
      Suudelmia on tasan nolla. Vaikka olenkin mukava, huumorintajuinen, enkä näytä aivan peikolta, niin ujous pitää sinkkuna.

      Ymmärrän siis tuskasi.

    • msfmåfkewå

      Kyllä te molemmat vielä jonkun löydätte, jos niin on tarkotettu ja eiköhän niin oo! Just joku oli sanonu jossain että löysi ekan kumppaninsa 22-vuotiaana mutta kyllä kannatti odottaa! Mä oon kans 18 ja sain ekan pusuni eilen. Kuulostaa ehkä tylsältä mutta kärsivällisyyttä peliin :)

    • ELämä?

      Positiivinen asenne päälle =) Koko elämä edessä

    • VARMASTI

      menkää baariin ettimään kännisiä tyttöjä nii siitä se lähtee..

      • qwwerrrt

        naisilla on helpompi saada kumppani kuin miehillä kun miehet hakevat yleensä naiset eikä toisin päin


      • aqwqrg
        qwwerrrt kirjoitti:

        naisilla on helpompi saada kumppani kuin miehillä kun miehet hakevat yleensä naiset eikä toisin päin

        Mutta jos mies ei uskalla, hän jää yksin


    • D:

      ei kannata pelätä. mää oon 25 ja sain ihan hiljattain vasta ensisuudelma. kyllä sinäkin vielä sen saat

      • p

        :) onnea!!!


    • Heii...

      Olen itse pussannut poikaa poskelle tasan kerran, kun olin ala-asteella ja siinä kaikki. Olen kai hieman ujo ja osa siitä on kai vanhempien syytä. En halua pussata ketä vaan kännissä olevaa tahmatassua, mutta mukava poika ei vaan tunnu olevan yleinen laji... En myöskään halua, että ensisuudelmani näyttää kahdelta ankeriaalta syömässä toisiaan, kun sitäkin on nähty ja melkein oksettaa. Olen pian 19 BTW.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ny se loppuu ( Kuhmo)

      Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.
      Kuhmo
      63
      1969
    2. Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan

      Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt
      Kemi
      28
      1546
    3. Harmi että välimme

      Menivät niin solmuun.
      Ikävä
      99
      1102
    4. Hei sinä rakas mies.

      Milloinkaan kohdataan? Toivottavasti pian....❤️
      Ikävä
      45
      840
    5. Ajatuksia

      Mitä ajatuksia hän herättää tänään?
      Ikävä
      87
      783
    6. Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki

      Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.
      Ikävä
      21
      632
    7. Mille kirjaimelle

      toivotat hyvää yötä , kuka on mielessäsi kun menet nukkumaan?
      Ikävä
      29
      610
    8. Nainen, miten suhtautuisit

      Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?
      Ikävä
      56
      538
    9. Katse

      Miltä se tuntuu, kun hän katsoo sinua?
      Ikävä
      31
      533
    10. Äimän käki

      Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,
      Sinkut
      120
      500
    Aihe