Nyt se on todistettu

Lauantaina tuli todistettua, että BMV kuskit ovat tyhmää porukkaa. Epäilyksiä asiasta on ollut tosin ennenkin. Että 20 hullua ajaa kilpaa . Kortti pois kaiklta.
292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitenkä saat liitettyä automerkin teinien typeriin kisailuihin, automerkkikö sen aiheuttaa eikä kuskin tyhmyys?

Äänestä
  • www.iltalehti.fi/uutiset/2012051215566748_uu.shtml

    Eikä ole ainoa laatuaan... ei Bemaria sanota teini bemariksi ihan syyttä tehoja löytyy ja niitähän juuri maanteiden sankarit ajavat......puuta päin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


??????? kirjoitti:

Lauantaina tuli todistettua, että BMV kuskit ovat tyhmää porukkaa. Epäilyksiä asiasta on ollut tosin ennenkin. Että 20 hullua ajaa kilpaa . Kortti pois kaiklta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu