onko jojensuussa mittään?

hei te kaikki jojensuulaiset!
olen ehket muuttamassa syksyllä teijän kaapunkiin joten kertokkee mikä teillä on siellä parasta?
onko aktiivijärjestöjä tai muita? skinit vielä elossa? kytät hereillä?
thank yo
5807
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olen siellä asunut, ja käynkin siellä vieläkin säännöllisesti. Ihmiset siellä päin ovat todella mukavia ja rentoja! Teen puhelimitse asiakaspalvelua, ja Joensuusta soittavat aina kaikista ystävällisimmät ja leppoisimmat ihmiset. Terkkuja Joensuuhun! =)

Äänestä

Joensuu on rehellisesti sanottuna tylsä kaupunki. Ei tapahdu oikein mitään.Ne jotka pitävät hiljaisuudesta tänne vaan! Jotain juoppoja löytyy mm. rantakylästä

Äänestä

Joensuussa ei ole talvella yhtään mitään. Aivan karmea paikka ja metsäläisjuntteja jokapuolella. Kauppoja ei juuri ole. Elokuvateatteri on. Todella ahdistava 70 -luvun ilmapiiri.

Äänestä

On jos osaa etsiä ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mauri the woman kirjoitti:

hei te kaikki jojensuulaiset!
olen ehket muuttamassa syksyllä teijän kaapunkiin joten kertokkee mikä teillä on siellä parasta?
onko aktiivijärjestöjä tai muita? skinit vielä elossa? kytät hereillä?
thank yo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu