Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Shemaleja ooh

62207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

olen yhden kerran runkannut yhdelle shemale videolle mutta hommien jälkeen alkoi tuntua jotenkin oksettavalle että olin sitä katsellut. Sitten myöhemmin kuulin että shemalet on MIEHIÄ jotka popsivat naishormoneja yms. Sen jälkeen en voisi edes kuvitella runkkaavan moiselle.

Äänestä
  • Alunperin shemalet on olleet miehiä jotka naishormooneilla on muuttaneet ulkonäkönsä naismaiseksi

    Naishormoonit muuttaa myös miehen tunnerakenteen naiselliseksi

    Itkuherkkyys yms.lisääntyy

    Eli shemalet on muuten kuin naisia mutta heillä on penis jalkojen välissä

    Äänestä

  • määritelmä kirjoitti:

    Alunperin shemalet on olleet miehiä jotka naishormooneilla on muuttaneet ulkonäkönsä naismaiseksi

    Naishormoonit muuttaa myös miehen tunnerakenteen naiselliseksi

    Itkuherkkyys yms.lisääntyy

    Eli shemalet on muuten kuin naisia mutta heillä on penis jalkojen välissä

    mutta naisellinen nainen tuo tyttö kyllä minun silmään on. En vaan oikeen tiedä, miten suhtautua tuohon penikseen jalkojen välissä.. seisomaan mulla alkoi silti, kun katselin noita kuvia!

    Äänestä

  • OOOO kaunis on juu kelpais mullekki :)

    Äänestä

Tuollaosen kanssa kun pääsis naimaan...voitais jättää kaikki strap on -dildohommat sikseen...varmaan aika erikoista!?!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kauniita, kirjoitti:

http://www.t-girlpamela.be/trans1.htm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu