Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Asddfs uskaltaa täällä huudella

Uhoaa Napoleoni täällä, mutta ei uskalla kertoa missä asuu, kuinka pitkä on ym. tuntomerkkejä.
Aika säälittävä pikku-käppänä!
Turhauttaa tuollaista nettiuhoajaa sietää, kun ei pääse fyysisesti keskustelemaan.
Ylläpito: onko niin, että tuo yksi kullin ja sen mukana aivonsa pilalle pumpannut Napoleonsyndroomaatikko saa terrorisoida tätä palstaa, ja Asus? Eikö voisi jommankumman bannata?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Asuksen voit bannata ihan itse poistumalla pikkukikkelisi ja sen tuoman raivosi kanssa palstalta.

Äänestä

Ei se välttämättä voi. Jos on yhtä provosoitunut ja loukattu kuin tuo asddfs!
Sehän kans asuu täällä ja ihan raivopäänä kun napoleoniksi haukkuu. Se onkin taivahan tosi, että se on selkeästi alamittainen kaiffari, ja varmaan käy kipeää, kun on iät ja ajat samaa vittuilua kuullut pienuudesta ja saanut siksi turpiin henkisesti ja fyysisesti. Koulussa aina välkällä runnottu oviaukolle välkälle tullessa ja sisälle mennessä. Polttopallossa aina nakattu pois ringistä "vahingossa" ja kun on kova tarve päteä. Jääkiekkokaukalossa vaihtopenkin-varalämmittäjä, niin ottaahan se koville kun nelikymppisenä vielä siit' vittuillaan ja haavioja auki revitään. Monet terapiaistunnot hänelläkin taustalla.

Ylläpito voisi siis auttaa ja nakella muutamia pihalle!

Äänestä
  • Nakatkaa mut pihalle!! Ilmoittakaa asiaton viesti..Haluan bannia?! OOn niin vittuuntunut tähän, kun joku pikkunen räntaäke saa täällä aukoa minulle, kun se ei onnistuisi tosielämässö eikä töissä ilman sanktioita olipa kyseessä pieni tai oikea mies!! Hankkikaa minulle bannia!! Haluan erioon tästä paskasta!

    Äänestä

  • Ääsmäni(original) kirjoitti:

    Nakatkaa mut pihalle!! Ilmoittakaa asiaton viesti..Haluan bannia?! OOn niin vittuuntunut tähän, kun joku pikkunen räntaäke saa täällä aukoa minulle, kun se ei onnistuisi tosielämässö eikä töissä ilman sanktioita olipa kyseessä pieni tai oikea mies!! Hankkikaa minulle bannia!! Haluan erioon tästä paskasta!

    muuten vaan asuksen avautumisia. hahahah :D

    Äänestä

  • tunkki kirjoitti:

    muuten vaan asuksen avautumisia. hahahah :D

    Saatko fiboja? Eikö ole parempaa tekemistä? Ymmärretyäväähän tuo nyt on, että kyrpii kun pikkunen vitun mitättömyys puhuu satuja nuorille ja räkyttää tavoittamattomissa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ääsmäni127 kirjoitti:

Uhoaa Napoleoni täällä, mutta ei uskalla kertoa missä asuu, kuinka pitkä on ym. tuntomerkkejä.
Aika säälittävä pikku-käppänä!
Turhauttaa tuollaista nettiuhoajaa sietää, kun ei pääse fyysisesti keskustelemaan.
Ylläpito: onko niin, että tuo yksi kullin ja sen mukana aivonsa pilalle pumpannut Napoleonsyndroomaatikko saa terrorisoida tätä palstaa, ja Asus? Eikö voisi jommankumman bannata?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu