Kotka.fi alkolukko

Ei vaan saada asennettua halituksen varajäsinen koneeseen.
479
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Putkonen esittää, että persujen tietokoneisiin asennettaisiin alkolukot, etteivät kännipäissään kirjoittelisi palstoille harkitsemattomia. Kannatetaan.

http://www.uusipori.fi/uutiset.php?id=154

Äänestä

Pösilön hermustumisen
kommentaattoti 16.2.2011 19:54
Hirvonen A ohitti keskiverto edhokkaiden tason,Ymmärrän tällä pösilön hermustumisen, jota korosti myös kommentaattoti.

Äänestä

viesti on poistettu

Äänestä

Ainoa perus hyväksytty nettijuoma on valkoviini

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Haluamme varmistaa kirjoitti:

Ei vaan saada asennettua halituksen varajäsinen koneeseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu