Tuksu ei voinut mennä verenmyrkytysvaaran vuoksi oikeuteen, mutta nyt hän on jo matkalla Osloon. Uusi päivä kaiken muuttaa voi.
Vakavasti sairas Tuksu jo matkalla Osloon
AsianajajaNI
11772
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Jos sieltä nyt löytyisi se elämän mies?
Mä varoitan teitä. Älkää vittu kirjoittako yhtään mitään tästä cacesta, kaikki se imuroi ja liittää häntä muka vastaan. Ette kai halua kukaan oikeuteen.. vai. Kuulin aika varmalta taholta. Älkää kommentoiko ollenkaan, siis oikeesti nyt. Tuksu on tuksu ja tekee,mitä tekee,mutta en toivo,että yksikään suomi 24 kirjoittaja siitä saisi kärsiä.
No, hän ei mennyt oikeuteen verenmyrkytysvaaran vuoksi ja on nyt päivän tai pari myöhemmin matkustanut Osloon. Tämän kirjoittamisesta minut voi aivan vapaasti haastaa oikeuteen.
Tuksu ei ole tehnyt rikosilmoituksia kenestäkään kirjoittajasta koskaan. Poliisi kirjoitti Tuksulle Facebookissa, että miksei Tuksu tee ilmoituksia vaan pelkästään räksyttää netissä, joten se siitä.
Mikä on cace?
julia tukiaisen tunnetuin maalaus "cace" myyntihinta 50000euroa, tiedä sitten onko sen väärti, kouluttamattomalta nuorelta tukiaiselta..ihan sama kuinka paljon lahjoja löytyy
Keissi tai case ei cace.
Luultavasti sillä ei ole edes rahaa palkata asianajaa.
Asianajaa? Ettekö te tsekkaa viestejänne ennen klikkausta?
Ja uus koirako jätettiin heti kotiin vai raahaako tunks vanhempi sen kassissaan Norjan Lions-klubin kokoukseen?1!?
Tämä "kake" on nyt aika sekava, olen pudonnut kärryiltä. Briiffarkaa eiku priihvatkaa vähän?