Sä oot katkera mies

kun et saanut häntä
et kertoa tunteistasi
et suudella
et halata
et käydä treffeillä

älä huijaa itseäsi
5218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

loppu on aina jonkun uuden alku

Äänestä

halasin kyllä, mutta menneitä ei muistella ainakaa ääneen;).
Uudet jutut jo mielessä toivottavasti joskus tärppää.

Äänestä

Toi alotus kuulostaa katkeralle. Harmittaako sua jonkun toisen katkeruus jos niin edes on.

Äänestä

Olen kyllä katkera mutta tiedän kyllä että sulle kovempi paikka .Niele oma soppas paukapää.

Äänestä

Olet niin oikeassa. Juuri näin olisin halunnut tehdä ihan kaikkea tätä! Ja kyllä minä varmasti myös katkera olen-turha sitä on kiistääkään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mennyt on mennyttä kirjoitti:

kun et saanut häntä
et kertoa tunteistasi
et suudella
et halata
et käydä treffeillä

älä huijaa itseäsi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu