Se on kuule yksi juttu mikä mulla tuli mieleen tai oikeastaan kaksikin jotka olisivat johtolankoja sun ajatelmiisi. Koska jos olisit oikeasti välinpitämätön et niitä olisi tehnyt tai sitten olet pikkuisen sekaisin. :D Sä oot kyllä.... :)
Älähän huijaa :D
Tai jos olen väärässä niin sitten mä olen, sille ei voi vaan yksinkertaisesti mitään.
Joo ja hyvä et täällä saa olla anonyyminä, muuten tää mun kirjoittelu olisi noloa jos joku tunnistaisi. :/
:D Tekisi mieli pusutella sut pöpiksi.
Älähän huijaa :D
Tai jos olen väärässä niin sitten mä olen, sille ei voi vaan yksinkertaisesti mitään.
Joo ja hyvä et täällä saa olla anonyyminä, muuten tää mun kirjoittelu olisi noloa jos joku tunnistaisi. :/
:D Tekisi mieli pusutella sut pöpiksi.
Vastaukset 27
Vanhimmat
Sä kyllä teit sen jo.... (huom nicci)
.....mut ei lisä pahaa tee... =)
Kukahan tässä sekaisin on..myös? ;)
Kukahan tässä sekaisin on..myös? ;)
no kerrohan?
En kerro, koska nää on vaan aavistuksia ja arvailuja :)
palstapelle paviaani
En ole, tuo oli loukkaavaa. :/
Mutta jos niin haluat ajatella niin siitä vaan, se on sun ajatelmasi.
ja paska.t ! loukkaavaa on tuo sun aloitukses " pussaan sut pöpiksi" ym. löpinää, vailla pienintäkään tunnistusta. Täyttää palstapellen kriteerit, tosin et ainoa lajissas
Tämä on kirjoittelua ja purkautumista tänne, miksi pitäisi tunnistaa tai pakko laittaa tunnistusta, sen voin sanoa vain että nainen olen ja kirjoitan tänne purkaakseni ikävän ja asian tuottamia kysymyksiä, ajatuksiani ja aatoksiani. Tuntematonta ihmistä sanot palstapelleksi...ei kiva.
pälä pälä---älähän huijaa;D...heh heh
No sydämessäni ja itse tiedän ketä halajan, ketä ajattelen ja kelle nämä ovat. Todellisuudessa vain minä tiedän ja toivottavasti hänkin saisi joskus tietää ajatukseni. :) Olipa sekavaa tekstiä tämä...
...ei tolla tyylillä ainakaan tuu tietämään, jossä vaan täällä horiset omituisia juttuja..irl ollaan kuitenkin ku.si sukassa
Vai niin, no jos olet tuota mieltä niin sitten olet, mitäpä minä siihen mitään sanomaan tai vänkyttämään toisten ajatuksiin ja mielipiteisiin, itse kuitenkin tiedän ja luotan tässä asiassa mitä teen ja mitä aion. :)
Sinkku?
selittää liikaa...
Kyllä, erittäin sinkku, kun ei kelpaa muut kuin hän. Ennenkuin saan selvyyden.
Mitä enää puuttuu, selvyyden saamiseksi? Tuskin ainakaan täältä sitä saat.
jep, täällä saat selvyyden ja tosi nopeesti, varmaan jo huomenna ;DDD
Niin en saakaan se on totta, mutta tämä on vähän hankala tilanne. Toivoisin näkeväni hänet jossain kasvotusten ja saavani tilaisuuden. Se tästä puuttuu.
Ei siis tilaisuutta tavata kahden, näetteko edes toisianne?
Liian harvoin.
Hyvää yötä.
Joo pusutellaan vaan ja katsotaan kumpi menee vieläkin enemmän pöpiksi :D
Mitä juttuja sulla tuli mieleen? Millaisia johtolankoja? Kerro lisää:)
Jos nyt kuitenkin pitäsit ne herpeshuulesi loitommalla!
Mä oon kyllä... ainakin sekaisin ;) senhän jo tiedätkin, ei uutta auringon alla. Ja lisäks teinkin pari juttua... vedä siitä sitten johtopäätöksesi :D
Ja pusuttele ihan pöpiksi, kiitos!
Tää kyllä sitten yhtä....siis Oe:ssä...
http://www.youtube.com/watch?v=Ii1tc493bZM