Mulla nyt muuta

Jos olisit mukana niin mäkin olisin mukana. Ja tahdostahan se on kiinni. Tiiä sit susta, mut mä ainakin tahdon.
4106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mulla, sulla, sulla, mulla. Niin lohduttoman anonyymia.

Äänestä

Ihana mörököllini hyvää yötä. :)

Äänestä
  • Olen kylläkin myös nainen. Mutta yötä silti.

    Äänestä

Kartanlukijakseni haluaisin sinut elämän pituiselle matkalle, öitä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


käyn petiin kirjoitti:

Jos olisit mukana niin mäkin olisin mukana. Ja tahdostahan se on kiinni. Tiiä sit susta, mut mä ainakin tahdon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu