Hikinen nainen

Ruumiillista duunia kun tekee niin hikkee pukkaa näillä keleillä. Mutta taitaa sukupuolten väliset erot tässä nousta esiin, tuskin te miehet haluatte hikistä naista mutta näin naisena hikinen vasaraa heiluttava mies tai asfalttiduunari saa aikaan aikamoiset kiksit ;)
2172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä hikinen nainenkin voi olla seksikäs, kunhan ei nyt ihan nokinen naama oo ;-)

Äänestä
  • Tiedän monta nuohooja, jotka ovat naisia. Rassaavat aina piippuni puhtaaksi :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ilmojapiteleee kirjoitti:

Ruumiillista duunia kun tekee niin hikkee pukkaa näillä keleillä. Mutta taitaa sukupuolten väliset erot tässä nousta esiin, tuskin te miehet haluatte hikistä naista mutta näin naisena hikinen vasaraa heiluttava mies tai asfalttiduunari saa aikaan aikamoiset kiksit ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu