Olen 30V mies ja olen huomannut että 40-45V NAISTEN vuotiaiden kanssa on parhaat sessiot!!!!
Nimimerkki epätietoinen kysyy!!!
Miten 50-55V kanssa ,vieläkö niillä pimpero kastuu???
Olen yrittännyt joskus jallitta,mutta pitävät minua poikana:(
Taitaa 25V ikäero alkaa naisilla haittaamaan.
Nimimerkki epätietoinen kysyy!!!
Miten 50-55V kanssa ,vieläkö niillä pimpero kastuu???
Olen yrittännyt joskus jallitta,mutta pitävät minua poikana:(
Taitaa 25V ikäero alkaa naisilla haittaamaan.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Miksei 46-49-vuotiaat?
No,
Tarkoitan niitäkin,kiitos kun tarkensit:)
joo meillä kotona 47 v nainen ja aina vaan kyydit paranee...ei tartte liukasteita...kulemma baarissa kova kysyntä ? siis nuorilta kundelta,,joskus baari-illan jälkeen panee kuin "elukka" liekkö käynyt jossakin,,mut kiihottavaa on..tiedä vaikka oon päässy liukkaille..oon sanonu et jos käyt niin et sit kerro..ei se siinä mihinkään kulu..
heh.
Itse olen 40 mies ja ihmetyttää nää jotka tykkää tai mielii jotain itseä 20v plusmiinus naisia.
Sillon pienenämiehenä olin raksastununu 10v vanhempaan naiseen.... mut se oli sitä pienenmiehen aivojentuotosta. Koskaan en ole tyksiny 20v itseeni eri-ikäisestä. Siis nyt 49 ikäsenä ei iske oikeesti mikää 20v tai 60v
Mutta oikeesti... kyllä joku n. 10v suuntaan tai toiseen oleva menis. Mut se on lakini, että jos ikäeroa on tosiaan yli 10v, nii se menee jo eläintentouhuksi ja todistaa vaan kahdenihmisen epätoivoa. Meneekö jollain 20v naisella nii huonosti, että pitää taipua yli 40v ikäsen miehen kanssa touhuamaan, vai onko se 40v ikänen nii huono ettei pikkusen päälle 30v tai alle 50v ikäseltä lohkea?
Onhan suomessa eläintensuojelulaki, nii eiks se koske ihmisä. Meissä kuitenkin samoja ominaisuuksia koirien ja kissojenkin kanssa!
20 ja 30V naiset on TAKIAISIA haluu aina jatkaa juttua soitella ja löytää rakkauden!!!
50V nainen joka iskee 30v miehen tietää että on vain yksi yö ja pitää panna parastaan....
Olen saanu parhaillaan 59v mimmiä. oli hyvä. ikä eroa tuolloin 39 vuotta.
Parhaat pimperot löytyy 50v gimmojen pöksyistä, kannattaa yrittää aina jos on tarjolla.
Ja kyllähän se tosi on että jos on tarjolla naista iältään 40-60, niin kyllä se vie voiton 100-0 itseni ikäisestä pikku tytöstä.
*hint* opettele tanssimaan ja mene naisten tansseihin, sieltä sitä herkkua saa.
Tällä iällä naisen seksuaalisuus on mitä parhaimmillaan; nuoruuden estoista ja itsekritiikistä on päästy ja tiedetään mitä halutaan ja myös osataan kysyä niitä kumppanilta. Romanttiset kuvitelmat on nuorena kuviteltu ja puhuttu, nyt on toiminnan aika:) Eikä kuivuudesta ole tietoakaan....:D. Minusta ikäasia ei ole oleellinen; jos toisen kanssa synkkaa niin se riittää.