Muita joita sperma pepussa kiihottaa?

gay_jones

Tämä on ehkä astetta kinkympää ja ällö-kommentteja tulee varmasti, mutta jätettäköön ne omaan arvoonsa. Ei kannata lukea, jos ei ole hyvin avoin mieli seksiin. Jokaisella on omat fantasiat ja fetissit jotka saattavat olla aika "härskit". Mutta spermahulluja löytyy joten kiinnostaa jos on muitakin joita kiihottaa kun peppuun lauetaan? (ja kannattaa todella muistaa että kumppanilla ei ole mitään tauteja!)

Olen itse gay-mies mutta löytyy varmasti naisiakin joita tämä kiihottaa. En edes tarkkaan tiedä miksi kiihottaa niin paljon kun sisääni lauetaan - eihän se oikeastaan edes tunnu missään. Mutta ajatus siitä että lämmin sperma täyttää minut saa minut sekaisin. En niinkään kiihotu kun laukean toisiin. Joskus kun harrastan anaalityydytystä, runkkaan ensin ja "valutan" spermani peppuun. Tämän jälkeen voi tyydyttää itseään tapeilla ja dildoilla. Jotenkin se tuntuu hyvin intiimiltä kun se lämmin lasti on sisälläni. Tai sitten joskus laukean vatsalle, ja pyöritän tappia tai dildoa spermassa, ja tyydytän itseäni spermaisella dildolla. Voi samalla fantasioida, että on jonkun muun lasti ja kalu sisälläni.

Kun pimppiä ei ole, niin ei suun lisäksi ole muita reikiä joihin saada tuota ihanaa nestettä. Haluan sitä nimenomaan sisääni, en kiihotu siitä että pakaroille tai vatsalle lauotaan erityisesti. Vaikka nieleminen ja sperman "leikittely" suulla on kiihottavampaa, siinä on vain jotain kun sitä saa syvälle itseensä. Eihän se heti sieltä valu pois, jos syvälle on lauottu, ja voi olla hieman epämukavaa kun valuu ulos pitkään aktin jälkeen.

Löytyykö sielunkumppaneita joilla on samantyyppinen fetissi?

10

1761

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sperma fani

      Gay jones varmasti muitakin kuin me kaksi minä pidän just samasta et spermat syvälle suoleeni ei silti otan myös suuhuni/nielen spermat pidän sperman mausta ja siitä suolessani sais vaan useammin hoikka 48/btm äänekoskelta

      • janita29kotkay

        Niin...jannekib..tahtoo.


      • alistunbtm
        janita29kotkay kirjoitti:

        Niin...jannekib..tahtoo.

        Ihana tunne se on kun saa spermaa peppuun ja kun kerran sain nyt vanhempana
        niin sitä haluaa lisää!
        Ja tietysti haluan sitä spermaa myös suuhunkin!


    • ehtoo76

      olen erittäin kireäpeppuinen mies ja vain hoikalla varustuksella sisääni pääsee,
      mutta kun sisääni lauetaan niin tuntuu kuin kireyskin olisi lauennut.Jos ja kun mies vaihtuu uuteen vireään, hienoimpaa naintia en voisi edes kuvitella mitä tällä
      toisella kerralla saa. Kuvailisin sitä tunnetta pehmeäksi, hiveleväksi ja kuumottavaksi tunteeksi, ja lisäksi kun pano tapahtuu edestäpäin, pohjaan asti painettaessa häpy-
      luu painuu munapusseihini hieroen ja tiukasti tapahtuu laukeaminen itselleni.
      Suosittelen lämpimästi kokeiltavaksi.

      • jabanni;

        M. Jannea kotkassa...palj6nkin kiihottaa..ja saa laskea ukot vuoRoin....heti


      • Anonyymi

        kun olen kireä myös suuri terska aukaisee kivuliaasti liukuu sisään nautinto alkaa


    • Rojuttorveenkin

      Ihanaa se on.... mut näinä tautisina aikoina ei kannatta harrastaa ihan kenen kanssa tahansa.

    • Anonyymi

      Tunnetteko kukaan sitä, kun spermat lentää sisään? Sen jos jotenkin pystyisi tuntemaan, niin lisäisi nautintoa ja kiimaa entisestään.

    • Anonyymi

      on se mahtava tunne kun joku laukee peppuun

    • Anonyymi

      Ei se sperma kiihota, mutta jos joutuisi jonkun tai joiden siemmenyksen kohteeksi pakolla, niin se kiinnostaisi ja kiihottaisi.

    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      136
      2051
    2. 121
      1425
    3. Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan

      Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v
      Maailman menoa
      332
      1203
    4. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      140
      1180
    5. Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?

      Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni
      Ilmajoki
      63
      1132
    6. IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!

      Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk
      Maailman menoa
      3
      1131
    7. Miten pääsee ujon naisen pään sisään?

      Siis tosi tosi tosi ujon...
      Ikävä
      141
      1109
    8. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      49
      1089
    9. Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !

      Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast
      Kaste
      470
      947
    10. Milloin bikineistä

      Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet
      Maailman menoa
      98
      945
    Aihe