Miss Globe missit kauniinpia kun Miss suomet?

aika seksikkäitä missejä, kuvat:

http://www.iltalehti.fi/viihde/2012052315608802_vi.shtml

mitä mieltä, kumpi nappaa. nää vai miss suomi?
6200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

no huhhuh!

Äänestä

Nam nam!

Äänestä

MISS SUOMI

Äänestä

ketä nää nyt on?
jotain miss vaimoja vai miss äitejä?

Äänestä

noihan on missikisojen jäänteitä. niitä, jotka ei oo menestynyt itse missikisoissa.

Äänestä

Missikisat ovat itserakkaille, turhamaisille, narsistisille kana-aivoille suunnattu tyrkky turhis julkisuuspyrkyri-kisa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


missifriikki kirjoitti:

aika seksikkäitä missejä, kuvat:

http://www.iltalehti.fi/viihde/2012052315608802_vi.shtml

mitä mieltä, kumpi nappaa. nää vai miss suomi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu