Kylpyamme

Woman

Niin eli miten voisi harrastaa seksiä kylpyammeessa?? Siis mikä asento paras, millaista hyväilyä jne. jne. Kaikki vinkit enemmän kuin tervetulleita! Aion yllättää mieheni lähiaikoina...:)

4

8100

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kokeilija

      Esileikki ehdotus. 1. Laita paljon vettä ja kylpyvaahtoa isoon ammeeseen. 2. Kun miehesi istuutuu ammeeseen sukella ja ota suihin veden alla.
      Kerroppa kuinka onnistui..

    • Jupe

      Ei muuta kun käyt ammeen reunalle niin että pääsi roikkuu ammeessa, ja kaverisi tulee takaapäin. Näin minä opin panemaan meidän kotiapulaista nuorena kundina. Piika oli pesevinään pyykkiä siinä ja minä poika huitelin sitä takaapäin. Nannaa!

    • jopelix

      Kylpyammeessa voi olla mukavasti sylikkäin..vesi kannattelee mukavasti..siitä vain loiskuttaan:)

    • tomsku

      Avovaimon kanssa silloin kun meillä vielä oli asunnossa amme etettiin silloin tällöin yhdessä kylpyjä me ei kertaakaan päästy pois ammeesta rakastelematta. Se oli kertakaikkiaan niin kiihottavaa. Kylpyammeen muoto tietty rajoittaa asentovalikoimaa, mutta joku sellainen että vesi loiskuu häpyjen välissä on must. Virtaus antaa ihanasti lisäkiihotusta. Lootusasento on hyvä ja aika helppo toteuttaakin.
      Kiihotun tässä kun muistelen sitä - ah ne oli upeita panoja.
      Kondomin käyttö ammeessa ei tahdo onnisua, kortsu kun pakkaa menemään täyteen vettä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Herkkyydestä

      Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l
      Sinkut
      285
      967
    2. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      52
      754
    3. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      67
      681
    4. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      35
      604
    5. Yli 3 Vuotta sinä jaksoit

      ja yrititit ottaa selvää minusta. Aika hämmästyttävää. Naiselle.
      Ikävä
      49
      586
    6. Mikä minussa sitten

      Kiihottaa enemmän kuin muissa?
      Ikävä
      52
      574
    7. Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä

      Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona
      Ikävä
      33
      526
    8. Onko meillä

      Kaikki hyvin? 🤨 Miehelle
      Ikävä
      34
      487
    9. Mies.. rehellisesti

      Mitä haluat nyt sun elämään?
      Ikävä
      48
      477
    10. Taidan lähettää kaveripyynnön

      Sulle nainen. Otan vaan rohkaisuryypyn ensin.
      Ikävä
      40
      475
    Aihe