on kyllä ollut niin huonoa käytöstä, että..
tekisi mieli sanoa rumasti mutten sano.
katsokaa aikuiset lapsienne perään, ja kysykää, minne menevät illlalla.. kiusanteko ja roskaaminen voidaan lopettaa esim, kodin, ja koulun yhteistyöllä.
tekisi mieli sanoa rumasti mutten sano.
katsokaa aikuiset lapsienne perään, ja kysykää, minne menevät illlalla.. kiusanteko ja roskaaminen voidaan lopettaa esim, kodin, ja koulun yhteistyöllä.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Se ei Karhuvuoressa onnistu. Vanhemmat on samanlaisia ilman käytöstapoja ja sivistys on heikkoa tasoa, joten edellytyksiä ei muuhun ole kuin huonoon.
Ihmisiä joilta puuttuu kunnianhimo. Niin asunnon kun koulutuksenkin suhteen.
eihän ryssät osaa olla siistejä nehän sontii huoltoasemilla seinätkin sontaan.
Niin tietystikin, nehän siellä Karhuvuoressa mellskaa ja terrorisoi ja maahanmuuttajat, mutta Suomalaiset on niiiin kunnon väkeä, että oksat pois. Eihän myö, mutta kun ne toiset!
Kiviaidalla istuu ulkomaalaisia ?
Nyt haukutaan Venäläisiä mutta suomalaiset ne siellä nurmikolla makaavat ja sotkevat.Että silleen...
Karhuvuorelaiset on köyhiä sikoja. Oikein white trash porukkaa. Samanlaista paskaa löytyy jenkkien trailer parkeista.
Tykkään käydä k.vuoren torilla.
Olen asunut monessa paikassa ja Karhuvuori on ollut kaikista pahin.Onneksi muutin pois sieltä.Vanhemmat juovat ostarin edessä ja jopa kaupan sisällä.Huostaan lapset kun vanhemmat eivät pysty niistä huolehtimaan!
Kohta päästään räskiin rällästämään, ja sitten rillataa!