Miksi aina sama juttu?

Annat mulle toivoa ja sitten perut kaiken :(

Kohta, vaikka sä oikeasti haluaisitkin kaiken mun kanssa niin mä en uskalla edes ruveta sun kanssa mihinkään, kun en voi luottaa, että oot edes tosissas.
2107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Höh. Vaikeita nämä ihmissuhteet. Koskaan ei tiedä, mitä saa. Joskus jää ei mitään. Joskus jotain. Sekin on tyhjää parempi.

Äänestä

En ole perunut...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihan aina kirjoitti:

Annat mulle toivoa ja sitten perut kaiken :(

Kohta, vaikka sä oikeasti haluaisitkin kaiken mun kanssa niin mä en uskalla edes ruveta sun kanssa mihinkään, kun en voi luottaa, että oot edes tosissas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu