Jennillä on erittäin kauniita ja tyylikkäitä sekä ikäisiään asuja. Jos joku näkee ne tätimäisiksi on tämän paras mennä silmälääkärille tai sitten arvostelija on joku peruskoululainen, joka pitää kaikkia yli 20v vanhoina ja tätimäisinä.
Jennin tyylikö tätimäinen
täti-ihminen
1081
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Tyylikkäät jäbätäti haloska kuiskuttelevat..
http://static.iltalehti.fi/muoti/etulippistarja_st.jpg
-
Niinpä...verrataanpa tosiaankin Halosen vaatetukseen. Jennin pukeutuminen on aivan eri vuosisadalta eli hän on tämän vuosikymmenen tyyliä mutta Halosen vaatteet kait "Hurstin kaupasta".
...36-vuotiaan tyyliä pidä verrata 70-kymppisen pukeutumiseen?
Se olisi perin surullista....Jennille?
On kysymys edustamisvaatteista...kotonaan voi pukeutua vaikka miesten kalsareihin. Jennin vaatetus on aina tilanteeseen sopivaa.
tSanon vaan kyllä Halonen on kotoisami ja lepposeman näköinen arkena ja juhlassa ,kyllä
minäinii käytän lpalakia.
Tyttönhupakko pistäköö kukonheltta päähäsä!
Kuva jäi kun en osaa ,tyttö nyut auttaa,
http://www.mtv3.fi/viihde/uutiset/muut.shtml/1516704/tassa-on-tarja-halosen-arkityyli--lippalakki-paassa
tarija on tylikäs justii selasna ku on.
Kyllä 70-vuotiaskin voi pukeutua fiksusti, se on kohteliasta muita ihmisiä kohtaan,
ei pressan tarvitse pukeutua edustustehtävissään Pelastusarmeijan kaupupan muutaman euron retkuihin tai miehen vaatteisiin ja lippalätsään.
Sitten kuitenkin pannaan turhiin huvimatkoihin surutta satojatuhansia euroja!
Jenni on niin suloinen joka kuvassa!
http://www.satakunnankansa.fi/cs/Satellite?blobcol=urldata&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1195958939773&ssbinary=true
Tarjan vaatteet ovat tyylikkäitä, suomalaisten pukusuunnitteljoiden suunnittelemia. Ette kai kuvittele, että presidentin edustusasuihin kuuluvat halvat tytönheitukoiden kuteet, jotka paljastavat enemmän kuin kätkevät, ja joista ei edes kannata maksaa euroa rätiltä. Jenni haluaa käyttää halpavaatteita, ja H ja M:ään sitten vaan. Jos maku on huono, pitää varoa liika esiintymistä julkisuudessa.
Jenniä kehutaan!!
http://www.mtv3.fi/viihde/uutiset/muut.shtml/1566352/jenni-haukio-ihastutti-nuorekkaassa-asussa--katso
-