"Loutraki. Sebastien Loeb kiristi tuhdisti otettaan rallin MM-sarjan kärkisijasta Akropolis-rallin voitolla.
Uran 71. MM-rallin ykköstila ja kolmas Kreikassa vei Citroenin ranskalaistähden 30 pisteen karkumatkalle MM-sarjassa. Kreikan pistesaaliinsa hän maksimoi voittamalla myös kisan päättäneen bonuserikoiskokeen"
Uran 71. MM-rallin ykköstila ja kolmas Kreikassa vei Citroenin ranskalaistähden 30 pisteen karkumatkalle MM-sarjassa. Kreikan pistesaaliinsa hän maksimoi voittamalla myös kisan päättäneen bonuserikoiskokeen"
Vastaukset 7
Vanhimmat
Rallit pitäisi kieltää ympäristöä tuhoavana lajina.Mikään itseään kunnioittava tehdas ei halua pilata imagoaan ko lajilla.No,citikalla ei oo mitään menetettävää.
Hui kauheaa, eikö tojota pärjännyt kisassa?
Maailmassa kuolee jatkuvasti ihmisiä nälkään,ja toiset jaksaa vouhkata jostain typerästä rallista.
Ohjaa palkkasi suoraan maailman nälkää näkeville,kun olet kerran niin huolissasi.
Täällä vouhkataan jonkun mitättömyyden rallitouhuista.Sitten kuvitellaan että sillä ralliautolla olisi jotain tekemistä oman öljyä vuotavan ja surkean ajettavvuuden omaavalla ruostepesällä.Hah hah,onpa märkä uni.
Siis tosiaan ei voi kun nauraa. Voi onnettomia citikka pettereitä, lööbbi on ylivoimainen kuski, ei se teidän romucitikoista tee yhtään parempaa.
Kuinka monta samanlaista osaa kuvittelet olevan omassa sitruunassasi
verrattuna siihen ralllisitruunaan?