koska tulee uusi neon

NIin että alkaa olla jo ehkä vaähän vanhahtavan näköinen tämä nykyinen malli, niin onko tietoa ja ehkä kuvia uudesta mallista. onko neon kuskit olleet tyytyväisiä autoihinsa. Voi halvalla saada hyvää. Autoja on ihan pirusti vähän ajettuja myynnissä. Että onko se 2 vuotta ja auto menee paskaks
4848
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ainakin edellisen korimallin kanssa se oli juuri tuo kaksi vuotta ja sitten alkoi korjaamohelvetti. Uudesta en osaa sanoa.

Äänestä

autohan Neon on. Itselläni uudempikoppainen 00-
malli. Eilen tuli 100tkm täyteen. Autoon ei ole
normaali huoltojen lisäksi tehty muuta, kuin
etujarrupalojen , ohjauksentehostimen hihnan ja
takaiskareiden vaihto. Että se siitä kestävyydestä! Ulkonäössä se kyllä päihittää
mennen tullen monen muun kulkupelin(kauneus on
katsojan silmässä)

Äänestä

v.2006 olisi tulossa uusi malli.Ei ainakaan omassani vielä ole havaittavissa pienintäkään häiriötä,joten olen erittäin tyytyväinen.

Äänestä
  • Uusi malli ei tule olemaan Neon.
    Sitä ei enää myydä Neonin nimellä vaan jonain uutena mallina. Se kuulemma suunnitellaan yhteistyössä Mitsun kanssa ja perustuu Neoniin ja Lanceriin.
    http://www.allpar.com/neon/neon2.html

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rauli kirjoitti:

NIin että alkaa olla jo ehkä vaähän vanhahtavan näköinen tämä nykyinen malli, niin onko tietoa ja ehkä kuvia uudesta mallista. onko neon kuskit olleet tyytyväisiä autoihinsa. Voi halvalla saada hyvää. Autoja on ihan pirusti vähän ajettuja myynnissä. Että onko se 2 vuotta ja auto menee paskaks

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu