Nautiskelen BMW-merkkisessä autossani
En ymmärrä miten tuntuukin hyvältä olla vaan kakat housussa autossani ja antaa vaan niiden olla siellä. Istun pimeässä ohjaamossa ja olen onnellinen.
Pari asiaa olisi vielä.
Oli kova paskahätä ja pidättelin. Nautin pidättelyn aiheuttamasta mielihyvästä. Siitä kun se liikkuu edestakas mun persereiässä.
Kaikille muille BMW-kuskeille terveisiä perseestäni.
Jos on jotain kysyttävää niin mulla ei ole mitään vastattavaa. Nautin vaan tästä rauhasta.
BMW on paras
7
71
Vastaukset
- muuten hyvä mutta
Kyllä bmw hyvä auto varmasti olisi, jos ei olisi ylihintainen ja jos sinne mahtuisi sisälle kunnolla. Niin ja jos tekniikka kestäisi eikä hajoilisi.
- bmw-traktori
Niin ja jos bmw ei olisi niin traktorimainen ajettava, kaiken lisäksi takavetoinen niin kuin vanhat traktorit
- Ainoa oikea - BMW
Oliko tää ketju tarkoitettu kaikille kateudesta vihreiksi muuttuneille? Avauksesta ja vastauksista päätellen kyllä.
Ja miksi helvetissä kukaan ostaisi takavetoista bmw:tä? Miksi kukaan ostaisi taka- tai etuvetoista mitään muutakaan autoa? Et ole ilmeisesti '"bmw-traktori" kuullut ikinä nelivedosta.
Menkää takaisin sinne Laakkosen ikkunan eteen kuolaamaan...- 8+15
nelivetoinen bmw-traktori?
- Bmw 120i
Köyhien kyykytys jatkuuuu!
- 330d ja hajis
Ihana kommentti! Mulla alko jo seisoo...
- Napoleon B
Mun autossa keulalla komeilee kaksois R ja hurmanhenki.
Joten pmv köyhät kyyykkyyn.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 805029
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h734668Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1112997Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv832917Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p232384Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.592025Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska201760- 321523
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1131415- 1851318