hyvä esimerkki siitä ettei sillä toi arvostelukyky ole enää kohdillaan millään muotoa
järkyttävä asu martinalla 4 häät jaksossa
9+5
26772
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Ai miks martina on siinä ohjelmassa?
Ja aika jännä, että se kaikkein ilkein ämmä, joka ei tuntenut löytävän kenenkään muun häistä tai mistään muustakaan mitää hyvää sanottavaa, vittuili muille, ja pilasi melkein yhdet häät kiukutteluillaan tunnustautui Martina-faniksi. Millainen idoli, sellaiset fanitkin...
Täältä voi vielä toistaiseksi katsoa kyseisen jakson:
http://www.ruutu.fi/video?vt=video_episode&vid=398681
Ei jumalauta mikä esiintymisasu XDXDXDXD!!!!!!!!!!!!!!!
Ja muut morsiamet inhos maraa ja piti turhana julkkiksena :D.
Täh, eikai tuolla mitään Martinaa ole? Jonkun vieraiden tavisten häitä?
Missä muka siellä Martina on? Vieraanako???
Oli siis keikalla eli esiintymässä häissä, mikä siinä nyt on niin ihmeellistä? Ja sitäpaitsi esiintymisasu oli jännä, tykkäsin :)
Oli töissä, y m m ä r r ä t k ö T Ö I S S Ä !
Kohdassa 21:05 on se Martina-osio!
Tyhmyytenne paljastatte vaan, ahdistuneet paskanjauhajat äämä lättänät, samasta muotista on juuuri se haukkuja ämmä. Myötähäpeä miten voi olla noin tyhmiä ja se toinen joka on hnekisesti sairas , jolla ei ole sairaudenttuntoa.
Ei terve ihminen käsittele noin muita ihmisiä ja seuraa koko ajan jotain ihmistä ja hänen asioitaan.
Tulisi syöpä teihin johan menisi pärstäkerroin nollille ja loppuis turhanpäiväinen jauhanta, panisi elämä matalaksi, pilkka osuu omaan nilkkaan.
Eikö olisi hienoa olla elämää suurempi ihminen.
Missä meni kotonanne vikan kun teikäläinen sikisi, kusta joukkoon tehdessä vai missä kohdin vammauduit noin.
Yrittäisit kehittyä ja vähän ajatella fiksummin ja syvällisemmin.
Mene noille kadun kulkijoille aukonaan naamasi turpa levällään ja jahtaa pedofiilejä ja rikollisia, auo niille naamaasi ihan livenä.
Puolestaan puhuvaa on jos toista nimittelee ja haukkuu, sullehan sitä nauretaan.
Lopetahan Viiksi jo tuo jauhanta. Mee vaikka kouluun, ainakin äikän tunneilla.
Jaaha ja taas täällä joku harhainen kuvittelee keskustelevansa Martinan kanssa, kyllä ihmisen mieli on merkillinen, etenkin kun todellisuus hämärtyy!
Rauhotu jo noiden diagnoosies kanssa. Alkaa pikkuhiljaa kyllästyttää tuo, että palstan kirjoittajia haukutaa noin asiattomasti. Jos noin ihhottaa ja v..tuttaa, niin kannaattaako tänne tulla lukemaan näitä kirjoituksia?
Ei siinä mitään diagnooseja edes tarvita, tosi outoa on nimenomaan se kun palstakirjoittelija luulee nimimerkkejä Martinaksi ja vastailee sen mukaan :)))))))
Se nyt vaan on pimeetä!
Vedä nyt taas se reva päähäs....
Kuka tämä pitkiä ja kirjoitusvirheitä täynnä olevia kommentteja kirjoittava oikein luulee olevansa? Kirjoitus on todella epäasiallinen ja poistoon joutaisi.
iHAN JUU HULLUA TEXTIÄ...Siis on täällä joskus tyhmää tekstiä ,mut toi oli jo pelottavva ja sairasta ja hullunu kiiijotus viiheitä..venäläinen,somali?? taiii.....???:D
hömppeli tai kiertop.
Ihan sairas tuo tyyppi joko postaa joka väliin noita sekavia saarnojaan, joissa toivoo syöpää ( ! ) palstalaisille, kehottaa huutelemaan ohikukijoille kadulla jne sairasta.
Ja kokoajan tuota samaa uhoamista "sulle nauretaan". Kuka siis muka nauraa ja kenelle? Vaikea saada mitään tolkkua noin sekopäisestä ja kirjoitusvirheitä täynnä olevasta, mutta veikkaisin että on kyse Maran lähi-piiriin kuuluvasta ihmisestä, ellei asialla ole peräti Mara itse.
Ei kukaan normaali tuntematon voi noin mielipuolisesti hyökätä ihmisiä kohtaan, jotka vaan ilmaisivat mielipiteensä jonkun turhake"laulaja"-Martinan esiintymisasusta!
Kirjoittaa jatkuvasti jostain palstalaisten oletuista sairauksista ja vammautumisista ja Martina-fanit vaan peukuttavat. Kertoo tosiaan heidänkin ajatus- ja arvomaailmastaan, kun tukevat noin agressiivista hyökkäystä ihmisiä kohtaan jotka eivät nyt satu palvomaan heidän esikuvaansa...
No yhtä sairaita te olette, jotka kirjoittavat tänne täyttä sontaa ja toivovat Martinalle keskenmenoa! Tai ette uskoneet, että Martina on raskaana! No yhtä mielipuolisesti TE hyökkäätte Martinaa kohtaan! Ihan turha yrittää!! Ja te kirjoitatte aina siitä, että Martinan puolustelijat olisivat omaa lähipiiriä! Kuinka sairasta se sitten on?! No niin kertoo kyllä teidänkin ajatusmaailmasta se, mitä sontaa te täällä puhutte.
Minä ainakin olen vihainen siitä kun luvattiin kylmää ja ehdin laittamaan istutuksia.
Kyllä minun vanha pesukone teki tepposet eli meni rikki mutta pakko oli käsin
pestä pyykki.
Pitäkää kääkät tekin huushollistanne huolta ja asusteistanne:)
Huomenna otan pyöräni (jossa on vielä apupyörät) ja poljen sillä kouluun. Olen jo kolmannetta kertaa kolmannella luokalla!
´´MartinaFani2´´
sulla taitaa olla pahoja mielenterveysongelmia kun et osaa edes keksiä omaa nimimerkkiä! :(
oLKKAA TE NAURETAAN KAIKKI TEILLE MÄTÄPAISSE MENKKÄ TÖIHHI RUMAT LÄHIÖAMMAT SYÖPÄJA EI OLE SAIRAUTENTUNTTOA...TERV HULLU
Lääkärithän diagnosoivat mielenterveysongelmat tasan yhdellä kysymyksellä: "oletko joskus käyttänyt toisen nimimerkkiä muistuttavaa nimimerkkiä keskustelupalstalla huumorimielessä?" Älkää missään tapausessa menkö siihen lankaan ja vastatko "kyllä"! :)
Olipas se mauton asu. Mistä tommosia edes saa? Tuo melkeen menee sen Sims-logopäähärpäkkeen ohi mikä sillä oli Mariassa päässä.